ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Play NET BOX

Już ponad pół miliona osób zostało w domu z Play, by dostać darmowe GB internetu

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Ponad pół miliona osób zadeklarowało już w aplikacji Play 24 pozostanie w miejscu zamieszkania. Operator przyznaje darmowe GB internetu tym, którzy podczas epidemii postanowią nie wychodzić z domu. Wszystko jest jednak umowne, bo operator polega jedynie na naszej deklaracji.

Pół miliona osób zostało w domu z Play – kolejne wciąż mogą dołączyć

O darmowym internecie w Play w zamian za pozostanie w domu informowaliśmy Was już tuż przed tym, jak promocja wystartowała. Teraz znamy już jej pełny regulamin, a także statystyki dotyczące ilości uczestników.

play pół miliona osób

Bariera 500 tysięcy uczestników akcji została już przekroczona. Klienci Play mogą na bieżąco śledzić licznik osób biorących udział w promocji – jest on dostępny w aplikacji Play 24. Przypomnijmy, na czym polega cała akcja. W aplikacji Play 24 znajduje się baner zachęcający nas do pozostania w domu. Gdy w niego klikniemy i potwierdzimy, że pozostaniemy w swoim miejscu zamieszkania, operator doliczy 1 GB internetu do naszego konta. Deklarację trzeba jednak składać przez 3 dni pod rząd. Potem możemy rozpocząć procedurę od początku, by otrzymać kolejny 1 GB. W okresie obowiązywania można aktywować do 10 takich pakietów. Darmowe GB będą zdezaktywowane, jeśli po ich przyznaniu zmienimy ofertę. Promocja dotyczy zarówno ofert abonamentowych, MIX jak i taryf na kartę – z pełną listą można się zapoznać na stronie fioletowego operatora.

Czytaj także: Play wprowadził ofertę Mix z naprawą wyświetlacza w smartfonie w razie uszkodzenia

Pakiety można aktywować jeszcze do 28.05.2020. Jeżeli mamy taryfę na kartę lub MIX, GB będą ważne przez 30 dni od daty aktywacji. W przypadku abonamentu promocyjny transfer będzie obowiązywał do końca okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany. Play zapewnia, że nie zbiera żadnych danych o naszej lokalizacji w celu realizacji promocji. Operator zastrzega sobie jednak możliwość odwołania promocji w sytuacji, gdyby przestał w Polsce obowiązywać stan epidemii.

źródło: Play

Sprawdź najnowsze wpisy