mix z ochroną wyświetlacza

Play wprowadził ofertę Mix z naprawą wyświetlacza w smartfonie w razie uszkodzenia

Newsy

Operator Play poinformował o wprowadzeniu oferty typu Mix z naprawą wyświetlacza. Kupując smartfon w markecie z elektroniką, za dodatkową opłatą możemy uzyskać rozszerzoną gwarancję. Nieraz obejmuje ona przypadkowe stłuczenie ekranu z winy użytkownika. Play najwyraźniej postanowił pójść tym samym tropem.

Mix z naprawą wyświetlacza – szczegóły

Smartfony towarzyszą nam obecnie w przeróżnych sytuacjach, nie tylko w domu czy w pracy, ale np. podczas uprawiania sportu. To sprawia, że są urządzeniami podatnymi na uszkodzenia. Play już wcześniej miał oferty pozwalające na naprawę wyświetlacza w razie jego uszkodzenia, chociażby Play360. Teraz dodatkowe bezpieczeństwo daje również specjalna oferta typu Mix.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]
mix z naprawą wyświetlacza

Play chwali się, że klient może otrzymać 2 lata ochrony za 1 zł. Ewentualna naprawa obejmie wyświetlacz razem z obudową, przyciskami i aparatem fotograficznym, jeśli te elementy także ulegną uszkodzeniu. Roczny limit kosztów naprawy to 600 zł. W razie uszkodzenia zgłaszamy ten fakt telefonicznie lub online, następnie kurier odbiera od nas smartfon i przywozi go nam po naprawie. Jak prezentuje się cenowo sam Mix? W wersji S (3 GB internetu, nielimitowane SMS-y i MMS-y, darmowe połączenia do Play i 200 minut do innych sieci), kwota doładowania wynosi 40 zł. W przypadku wersji M jest o 10 zł drożej, ale mamy tam 2 GB internetu więcej i 400 minut do innych sieci. Wersja L to już 7 GB internetu oraz całkowicie nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, ale miesięczny koszt wynosi 60 zł. Omawiane warianty obowiązują w przypadku zdecydowania się na Mix z 24 doładowaniami.

Czytaj także: Najszybszy Internet mobilny w kwietniu – mamy nowego, starego lidera

Choć 2-letni okres naprawy wyświetlacza teoretycznie kosztuje tylko 1 zł, to gdy zdecydujemy się na ofertę bez tej ochrony, za Mix S, M oraz L zapłacimy po 10 zł miesięcznie mniej. Oprócz braku ochrony ekranu będziemy mieli także nieco mniejsze pakiety internetu, więc każdy musi rozważyć, co jest dla niego lepsze. Póki co, Mix z ochroną wyświetlacza jest dostępny tylko w stacjonarnych punktach Play. W internecie można jedynie zapoznać się z warunkami oferty.

źródło: Play


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x