Operator Play poinformował o wprowadzeniu oferty typu Mix z naprawą wyświetlacza. Kupując smartfon w markecie z elektroniką, za dodatkową opłatą możemy uzyskać rozszerzoną gwarancję. Nieraz obejmuje ona przypadkowe stłuczenie ekranu z winy użytkownika. Play najwyraźniej postanowił pójść tym samym tropem.

Mix z naprawą wyświetlacza – szczegóły

Smartfony towarzyszą nam obecnie w przeróżnych sytuacjach, nie tylko w domu czy w pracy, ale np. podczas uprawiania sportu. To sprawia, że są urządzeniami podatnymi na uszkodzenia. Play już wcześniej miał oferty pozwalające na naprawę wyświetlacza w razie jego uszkodzenia, chociażby Play360. Teraz dodatkowe bezpieczeństwo daje również specjalna oferta typu Mix.

mix z naprawą wyświetlacza

Play chwali się, że klient może otrzymać 2 lata ochrony za 1 zł. Ewentualna naprawa obejmie wyświetlacz razem z obudową, przyciskami i aparatem fotograficznym, jeśli te elementy także ulegną uszkodzeniu. Roczny limit kosztów naprawy to 600 zł. W razie uszkodzenia zgłaszamy ten fakt telefonicznie lub online, następnie kurier odbiera od nas smartfon i przywozi go nam po naprawie. Jak prezentuje się cenowo sam Mix? W wersji S (3 GB internetu, nielimitowane SMS-y i MMS-y, darmowe połączenia do Play i 200 minut do innych sieci), kwota doładowania wynosi 40 zł. W przypadku wersji M jest o 10 zł drożej, ale mamy tam 2 GB internetu więcej i 400 minut do innych sieci. Wersja L to już 7 GB internetu oraz całkowicie nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, ale miesięczny koszt wynosi 60 zł. Omawiane warianty obowiązują w przypadku zdecydowania się na Mix z 24 doładowaniami.

Czytaj także: Najszybszy Internet mobilny w kwietniu – mamy nowego, starego lidera

Choć 2-letni okres naprawy wyświetlacza teoretycznie kosztuje tylko 1 zł, to gdy zdecydujemy się na ofertę bez tej ochrony, za Mix S, M oraz L zapłacimy po 10 zł miesięcznie mniej. Oprócz braku ochrony ekranu będziemy mieli także nieco mniejsze pakiety internetu, więc każdy musi rozważyć, co jest dla niego lepsze. Póki co, Mix z ochroną wyświetlacza jest dostępny tylko w stacjonarnych punktach Play. W internecie można jedynie zapoznać się z warunkami oferty.

źródło: Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.