ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC Vigor na pewno z obsługą Beats Audio

Autor: Mariusz Urban Kategoria: Newsy

HTC Vigor, znany też jako Incredible HD to w tym momencie jeden z najbardziej oczekiwanych smartfonów. Pierwsze konkretne informacje o nim poznaliśmy na początku poprzedniego miesiąca, a z czasem ujawniał się coraz pełniejszy obraz tego urządzenia.

Najważniejszą nowością, jaką ze sobą przyniesie będzie ekran 4,3″ o rozdzielczości HD – 1280×720. Poza tym znajdziemy w nim dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon MSM8266 o taktowaniu 1.5 GHz, wspomagany przez układ graficzny Adreno 220 i 1 GB RAM. Wspomina się też aparat 8 MPx z podwójną diodą LED, a całością ma zarządzać Android 2.3.4 Gingerbread z nakładką Sense. Vigor będzie nawiązywał stylistyką do poprzednich urządzeń z serii Incredible posiadając charakterystycznie pozaginaną tylną klapkę.

 

 

Do niedawna nie pozostawało pewnym, czy Incredible HD będzie czerpał korzyści z nawiązanej niedawno współpracy między HTC a Beats Electronics. Na pierwszych zdjęciach urządzenia, które trafiły do Sieci brakowało charakterystycznego brandingu, który występuje w muzycznych HTC Sensation XE i HTC Bass. Dziś w Internecie zostały umieszczone tapety wyciągnięte z oprogramowania HTC Vigor. Nie byłoby w nich nic niezwykłego, gdyby nie tapeta o nazwie „beats.jpg” o rozdzielczości 1440×1280, która przedstawia zwielokrotnione logo firmy Beats, a identyczna znajduje się w oprogramowaniu Sensation XE.

 

beats

 

W nadchodzących dniach pewnie jeszcze sporo usłyszymy o HTC Vigor/Incredible HD. Na 6 października planowana jest konferencja HTC w Londynie – myślicie, że będzie to dzień premiery tego interesującego smartfonu? Czy uważacie, że każdy nowy model HTC powinien być wyposażony w obsługę Beats Audio? Podzielcie się tym z nami w komentarzach.

źródło: androidpolice.com

Sprawdź najnowsze wpisy