HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Platforma bardzo często aktualizuje zawartość swojej biblioteki, a dzisiejszy dzień nie jest wyjątkiem, bowiem co nieco dodano. Niestety też zaplanowano kasację jednego filmu na późniejszy termin, ale cóż – nie ma róży bez kolców. Z pełnym zestawieniem nowości jak zawsze można się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – piątek, maj 2020

HBO GO

Dziś na HBO GO nie pojawiło się zbyt wiele nowości, ale nie da się ukryć, że lepsze to, niż nic. Niemniej jednak subskrybenci platformy nie powinni być zawiedzeni, bo bardzo często jednego dnia ląduje na niej nawet 30 czy 40 tytułów. Wracając jednak do tematu, pełna lista pozycji, które pojawiły się dzisiaj na HBO GO, prezentuje się następująco:

  • Na planie / Hollywood on Set (2017) [odcinek S17E20] [+ audio] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Syrena / Siren (2018) [odcinek S03E07] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • We’re Here (2020) [odcinek S01E04] – gatunek: reality, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartwatch Huawei Watch GT 2e, laptop Huawei MateBook 13 + tablet, głośnik bezprzewodowy JBL GO 2 i więcej w świetnych cenach!

Dodano w sumie tylko trzy pozycje, ale na tym nie koniec. Na 28 maja zaplanowano jeszcze bowiem kasację filmu „Pingwiny” z 2019 roku i zaktualizowano tłumaczenia w dwóch odcinkach seriali: „Sprawa idealna” (2017) oraz „Co robimy w ukryciu” (2019).

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.