Google wyjaśnia brak Hangoutsa na grafikach prasowych Nexusa 6

Newsy

nexus 6 hangouts messenger google motorola

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Najważniejsze tegoroczne premiery od Google już za nami. Poznaliśmy oczywiście Androida 5.0 Lollipop, trzy nowe urządzenia z rodziny Nexus oraz odświeżoną platformę Android Wear. Jednak to nie oznacza, że nie znaleźli się czujni, którzy wypatrzyli kilka niewyjaśnionych nieporozumień.

 

Jedną z nich z pewnością jest brak ikony sygnowanej przez Google aplikacji Hangouts, a więc komunikatora działającego na wielu platformach, który obsługuje także wiadomości SMS i MMS. Pojawiło się pytanie: czyżby firma z Mountain View porzuciła swój program? Dzisiaj poznaliśmy już odpowiedź na to pytanie prosto ze źródła. Google najzwyklej w świecie udoskonaliło tradycyjną aplikację odpowiedzialną za wiadomości SMS i MMS, której wygląd i obsługa teraz zgrywa się z wytycznymi Material Design. A co z Hangouts? Nie zniknie. Gigant z Mountain View traktuje tę aplikację jako osobny komunikator, który jednak również może służyć jako program do obsługi tradycyjnych wiadomości tekstowych i graficznych.

 

Tym samym wygląda to następująco: zwykła aplikacja „Wiadomości” służy do szybkiej obsługi SMS’ów i MMS’ów, a Hangouts dedykowany jest osobom chcącym korzystać z multiplatformowego komunikatora. Która opcja skierowana jest dla Was?

 

 

źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x