oppo n3 premiera

 

Obecnie wszyscy żyją wydarzeniami związanymi z wydanymi przez Google nowościami w postaci Androida 5.0 Lollipop oraz nowych urządzeń z serii Nexus. Mimo wszystko, my nie zapominamy o „normalnym” świecie plotek i wycieków, który obecnie skupia się na nadchodzącej premierze phamery od Oppo.

 

Za niecałe dwa tygodnie poznamy następce dobrze przyjętego modelu N1. Główną niewiadomą N3 dotychczas był aparat, ale tak naprawdę niewiele rzeczy pozostało do odkrycia w tej kwestii jak i w innych. Bardzo dobrze znamy specyfikację (choć nieoficjalnie), która z pewnością sprawi, że ten model będzie stanowił czołówkę pod kątem wydajności (Snapdragon 805 z 3 GB RAM + 5,9-calowy wyświetlacz FullHD). Dodatkowo wiemy, że wykonanie z pewnością przeniesie smartfony na wyższy poziom za sprawą tytanu, litu i stali. Jednak, co jeszcze pojawi się na tej obudowie? To odkryliśmy właśnie teraz dzięki ujawnionemu zdjęciu, które przedstawia nadchodzącą phamerę Oppo.

 

oppo n3 czytnik linii papilarnych

 

Chińczycy postanowili pójść za ciosem i konkurencją, co spowodowało, że na plecach N3 znajdziemy nie tylko logo firmy, ale też czytnik linii papilarnych. Pamiętamy, że N1 posiadał na swoich plecach dodatkowy panel dotykowy służący do wprowadzenia gestów. Najprawdopodobniej ten element również zostanie zaimplementowany w nadchodzącym smartfonie, ale na pewno pojawi się właśnie dodatkowe zabezpieczenie.

 

Czy phamerze N3 będzie czegoś brakować? Z pewnością wiele osób będzie mogło narzekać na cenę, bo patrząc na wszystkie te nowości i parametry połączone z wycenianiem swoich produktów przez Oppo nie możemy spodziewać się „chińskich” cen.

 

 

źródło: Pocketnow

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.