The Elder Scrolls Blades

The Elder Scrolls: Blades doczekało się pełnej wersji – beta testy zostały pomyślnie zakończone

Newsy

Beta testy The Elder Scrolls: Blades trwały od dłuższego czasu, ale na szczęście w końcu się zakończyły. Tym samym gra mobilna w popularnym uniwersum nareszcie doczekała się oficjalnej wersji, która nie powinna już zawierać żadnych większych błędów. Aktualizacja oznaczona numerem 1.7 została udostępniona.

Koniec bety The Elder Scrolls: Blades – pełna wersja gry już dostępna

The Elder Scrolls: Blades zostało bardzo ciepło przyjęte przez graczy. Z początku gra miała swoje bolączki, ale wraz z wprowadzeniem aktualizacji 1.7, która jest pierwszym oficjalnym wydaniem „Blades„, nie powinno być po nich śladu. Pełna wersja opisywanej produkcji jest już dostępna do pobrania za darmo w Google Play i App Store. Wszystkie osoby, które grały w wersję beta, w podzięce otrzymają 150 klejnotów i unikatowy emblemat.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: GTA V za darmo dla wszystkich! Pobierz grę teraz i zatrzymaj ją na zawsze

Jeśli chodzi o nowości inne niż poprawki błędów, które wprowadziła aktualizacja 1.7, to dodano m.in. nowe zadania i efekty dźwiękowe dla poszczególnych broni. The Elder Scrolls: Blades zadziała na następujących urządzeniach Apple: iPhone SE, 6S, 7, 8, X, XS, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max, iPad Mini 4, Mini 5, iPad Air 2, Air 2019, iPad 2017-19 i iPad Pro. Z kolei jeśli chodzi o Androida, to grę odpalimy na niemal wszystkich średniopółkowych sprzętach z tym systemem. Do wyjątków trzeba jednak zaliczyć m.in. HTC U11 Life, Moto Z2 Play i Moto Z3 Play. Graliście lub zamierzacie zagrać w mobilne The Elder Scrolls? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x