Spotify limit 10 tysięcy utworów

Spotify Premium za darmo – 3 miesiące dla nowych użytkowników

Newsy

Spotfiy Premium za darmo to okazja, obok której nie powinno się przechodzić obojętnie. Szczególnie w sytuacji, jeżeli wcześniej nie korzystało się z opcji płatnego abonamentu. Niestety, ale oferta obowiązuje tylko wtedy, ale nie ma co narzekać. Wersja Premium daje bowiem całkiem sporo przyjemnych rzeczy, więc warto się nią zainteresować.

Spotify Premium za darmo

Można mieć Spotify Premium za darmo na okres 3 miesięcy, jeżeli skorzysta się z promocji do 30 czerwca tego roku. Warunek jest jeden – nie można było wcześniej być już użytkownikiem tego pakietu. Mówimy więc tutaj o nowych klientach platformy, choć zapewne „starzy” też z tego skorzystają, jeżeli odpowiednio się postarają. Spotify Premium za darmo jest dostępne w każdym z planów, czyli Individual, Duo, Rodzina oraz Student. Oczywiście przy rejestracji trzeba będzie podać numer karty płatniczej, ale zrezygnować z subskrypcji można w dowolnym momencie.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]
Spotfiy Premium za darmo
Fot. Spotfiy Premium za darmo

Spotify może pochwalić się jedną z największych baz utworów muzycznych wśród serwisów streamingowych. Wersja Premium sprawia, że pomiędzy utworami nie będą pojawiały się treści sponsorowane oraz nie uświadczymy ich w samej aplikacji. Wersja Premium to także wysoka jakość dźwięku (320 kbit/s, ACC) oraz możliwość pobierania muzyki, by słuchać jej później offline. Do tego dochodzi jeszcze dowolność w puszczaniu czy pomijaniu utworów.

Zobacz też: Sony ma nowe czujniki z AI do fotografii

Po darmowym okresie, za dostęp do usługi trzeba oczywiście zapłacić. Ceny poszczególnych pakietów przedstawiają się następująco:

  • Student – 9,99 zł miesięcznie – jedno konto
  • Individual – 19,99 zł miesięcznie – jedno konto
  • Duo – 24,99 zł miesięcznie – dwa konta
  • Rodzina – 29,99 zł miesięcznie – do sześciu kont

Źródło: Spotify


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x