LG Stylo 6

LG Stylo 6 – nadchodzi patelnia, ale ma za to rysik

Newsy

LG Stylo 6 jest już na ostatniej prostej, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Urządzenie oficjalnie powinniśmy zobaczyć już niedługo, a teraz możemy przyjrzeć się jego specyfikacji. Widać, że LG postanowiło nie odpuszczać tematu dużych smartfonów, których za nic nie obsłużymy jedną ręką. Dobrze, że do nowego modelu dołączany będzie rysik. Smartfon może być ciekawą alternatywą dla tych, którym nie pasuje wygląd Moto G Stylus.

LG Stylo 6 nadchodzi

LG Stylo 6
Fot. LG Stylo 6

Na początku lutego Motorola pokazała światu Moto G Stylus. Urządzenie, które można nazwać tańszą wersją Galaxy Note, a przynajmniej w teorii. Oczywiście oba sprzęty dzieli wiele, ale łączy to, że nie są standardowych rozmiarów. Widać jest na rynku zapotrzebowanie na tego typu rozwiązania, bo za rogiem czai się już odpowiedź od LG. Nowy model ma nazywać się LG Stylo 6 i do sieci ostatnio przedostały się jego rendery. Teraz przedostała się także i specyfikacja, która nie jest specjalnie zachęcająca. Zostaje więc mieć nadzieję, że LG nadrobi niektóre braki niską ceną urządzenia, choć w to akurat trudno uwierzyć.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Nie znamy jeszcze wszystkich konkretów odnośnie LG Stylo 6, ale niektóre zostały już ujawnione w jednej z gazetek promocyjnych. Wyświetlacz smartfona ma mieć przekątną 6,8 cala i oferować rozdzielczość Full HD+. Ekran ma także dość mocno wyróżniający się notch, który mocno przyciąga wzrok. Przynajmniej na renderach tak wygląda, bo w rzeczywistości może trochę „niknąć” przy rozmiarach smartfona. Co więcej wiadomo o specyfikacji? Urządzenie ma mieć na pokładzie 3 GB RAM oraz 64 GB na dane. Motorola ma 4 GB i 128 GB na dane, więc różnica jest dość znaczna w tej kwestii.

Zobacz też: Outlook z nową funkcją już niedługo

Wiadomo jeszcze, jakie będą główne aparaty w Stylo 6. Na pokładzie pojawią się trzy jednostki – 13, 5 oraz 5 Mpix. Dwa ostatnie to szeroki kąt oraz czujnik głębi. Kamera do selfie także będzie miała 13 Mpix. Do tego dochodzi jeszcze rysik, ale tutaj nie udostępniono szczegółowych informacji na temat jego możliwości. Smartfon ma być w „przystępnej” cenie, ale tej także jeszcze nie podano. Cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x