twrp teamwin recovery project

TWRP dodaje wsparcie dla nowych urządzeń. Jakie smartfony zostały dodane do listy?

Newsy

TWRP, czyli Team Win Recovery Project to jedna z najpopularniejszych niestandardowych konsoli przywracania dla Androida. W czasach, gdy modyfikowanie systemu było powszechne (czyli jeszcze kilka lat temu) o tym oprogramowaniu słyszał niemalże każdy. Teraz, kiedy Android dojrzał, coraz mniej osób decyduje się na rootowanie czy instalowanie recovery, ale ekipa odpowiedzialna za TWRP wciąż dodaje wsparcie dla nowych urządzeń. O jakie smartfony i inne produkty tym razem została zaktualizowana lista?

TWRP ze wsparciem dla nowych smartfonów Xiaomi, Sony czy Samsunga

custom rom pierwsze kroki twrp

TWRP niedawno poinformowało, że do listy urządzeń obsługujących to niestandardowe recovery zostało dodanych kilka urządzeń. Poniżej znajdziecie ich nazwy oraz linki, które pozwolą wam na pobranie konsoli przywracania.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Pamiętajcie, że recovery zainstalować można także przy pomocy oficjalnej aplikacji TWRP, którą znajdziecie w sklepie Google Play. Warto jednak wiedzieć, że instalacja niestandardowej konsoli przywracania zazwyczaj narusza postanowienia gwarancyjne producenta – miejcie to na uwadze podczas jakichkolwiek działań.

Źródło: TWRP / Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x