ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC Beat jako odtwarzacz?

Autor: Filip Brodecki Kategoria: Newsy
htc-beat-lek

Od kiedy HTC po raz pierwszy poinformowało o swojej współpracy z producentem high-endowych słuchawek Beats, jak grzyby po deszczu pojawiać zaczęły się plotki o kolejnych smartfonach powstałych z kooperacji tych dwóch firm. Ale najgłośniej było o urządzeniu zwanym Beat, czyli podobno najbardziej muzycznym telefonie tajwańskiej korporacji.

Wygląda jednak na to, że te zapewnienia nie spełnią się. Co prawda kolejne informacje o modelu Beat wciąż krążą po internecie, ale tym razem przybrały one trochę inną formę. Jak podaje niemiecki serwis Android-Hilfe.de, urządzenie o którym mowa to nic innego, jak przenośny odtwarzacz multimedialny. Powołują się oni na wyżej pokazane zdjęcie, na którym nakładka Sense UI różni się lekko od oryginału znanego ze smartfonów. Po pierwsze duży przycisk na dole ekranu został wymieniony na skrót odsyłający nas do odtwarzacza muzycznego, a górny pasek powiadomień po prostu zniknął. Należy jednak pamiętać o łatwości wykonania takiej przeróbki.

Z drugiej jednak strony, plotki mogą się potwierdzić. Co wtedy? Czy HTC Beat będzie godnym konkurentem dla niesamowicie popularnego iPod Toucha? Czy może jednak podzieli losy swojego Androidowego kuzyna, czyli Samsunga Galaxy Playera? Poczekamy, zobaczymy, ale wydaje się, że HTC dzięki współpracy z Beats ma większe szanse niż koreański odtwarzacz konkurencji.

źródło: AndroidGuys 

Sprawdź najnowsze wpisy