Kilka dni temu światło dzienne ujrzały flagowce z rodziny Meizu 17. Oba smartfony prezentują się wprost fenomenalnie i są oferowane w świetnych cenach, jednak teraz model Meizu 17 Pro stał się jeszcze lepszy. Wszystko dzięki aktualizacji, która wprowadziła m.in. opcję umożliwiającą ustawienie odświeżania ekranu na 120 Hz i funkcję DC Dimming.

Meizu 17 Pro z odświeżaniem 120 Hz i DC Dimming

Meizu 17 Pro

Meizu to dość zapomniany producent, który postanowił dać oznakę życia, wypuszczając na rynek nowe flagowce. Ten z dopiskiem Pro, a konkretniej jego egzemplarze przeznaczone dla mediów, załapały się już na aktualizację wprowadzającą m.in. opcję ustawienia odświeżania ekranu na 120 Hz i funkcję DC Dimming, której zadaniem jest zapobieganie migotaniu ekranu, by nie męczyć oczu użytkownika. Ponadto uaktualnienie dodało możliwość odtwarzania wideo z HDR i szybkiego ładowania z włączonym ekranem, a także szybki dostęp do ultraszerokokątnego aparatu.

Zobacz także: Gry za mniej niż 85 zł, czyli kolejna porcja fenomenalnych przecen w PlayStation Store. Oto 40 tytułów, które warto kupić

Nowa wersja oprogramowania nosi oznaczenie Flyme 8.1.1.0A i waży 803,84 MB, czyli całkiem dużo. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy Meizu wypuści tę samą aktualizację dla wszystkich posiadaczy modelu 17 Pro, choć zapewne już niedługo. Nie jest jasne, dlaczego producent nie wspomniał nic o odświeżaniu 120 Hz i DC Dimming podczas premiery swojego nowego flagowca, ale cóż – nie ma co drążyć tematu. Pozostaje nam jedynie się cieszyć, że opisywane nowości trafiły do Meizu 17 Pro.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.