Motorola zaprezentowała ostatnio swojego pierwszego od dawna flagowca – model Edge+. Podczas jego premiery producent poinformował, że z czasem otrzyma on aktualizację do Androida 11, co wskazywało, że jego posiadacze mogą liczyć na tylko jedno duże uaktualnienie. Teraz firma zapewniła, że Motorola Edge+ dostanie jednak co najmniej dwie nowe wersje Zielonego Robocika.

Motorola Edge+ minimum z dwoma dużymi aktualizacjami Androida – to brzmi zdecydowanie lepiej

Render Motorola Edge+

Nie jest tajemnicą, że Motorola ma raczej burzliwą przeszłość, jeśli chodzi o wspieranie swoich smartfonów nowymi aktualizacjami. Dlatego też wiele osób raczej nieciekawie odebrało informację mówiącą o tym, że flagowy Edge+ dostanie uaktualnienie do Androida 11, co sugerowało, że na tym wsparcie urządzenia się zakończy. Teraz jednak Motorola poinformowała, że opisywany smartfon dostanie przynajmniej Androida 11 i Androida 12, co brzmi już znacznie lepiej.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfon Huawei P Smart 2019, głośnik bezprzewodowy JBL Flip 5, telewizor Philips 75PUS7354/12 i więcej świetnych okazji!

Motorola Edge+ zadebiutowała z Androidem 10 na pokładzie, więc następny w kolejce jest Android 11 i Android 12, jeśli oczywiście Google zdecyduje się go tak nazwać. Niestety nie wiadomo, kiedy nowe uaktualnienia zawitają na niedawno zaprezentowany smartfon, choć raczej dopiero kilka miesięcy po premierze nowej wersji Zielonego Robocika. Motorola nie jest bowiem jednym z tych producentów, którzy wydają aktualizacje zbyt szybko.

Źródło: Gizmochina

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.