Gamingowy Realme został zapowiedziany, a wraz z nim powinniśmy zobaczyć jeszcze kilka innych sprzętów. Relame swoją konferencję w Chinach zaplanowało na 25 maja, a na niej zostanie zaprezentowanych aż osiem sprzętów. Jeden z nich ma być skierowany głównie do graczy, a to oznacza, że dostaniemy potężną specyfikację. A co z wyglądem urządzenia? Wiele wskazuje na to, że Realme nie pójdzie drogą innych producentów w tej kwestii.

Gamingowy Realme

Osiem sprzętów, które obecnie są jeszcze tajemnicą, zobaczymy 25 maja. Jednak na Weibo już pokazano jeden z nich, a przynajmniej częściowo. Ma to być gamingowy Realme, którego nazwy jeszcze nie znamy. Firma zapowiada go specjalną grafiką, ale widzimy na niej dość rzeczywistego smartfona. Chwilę po ogłoszeniu wydarzenia, na Weibo pojawiło się jednak jego zdjęcie. Możemy spojrzeć na plecki urządzenia, które zaprezentował sam CEO firmy, czyli Xu Qi. Stylistycznie można mieć skojarzenia z Realme X50 Pro 5G, co wcale nie jest w tym przypadku żadnym zarzutem. Niewykluczone, że po prostu dostaniemy edycję specjalną tego modelu, która będzie lepiej wyposażona i zoptymalizowana pod rozgrywkę mobilną.

Gamingowy Realme
Fot. Gamingowy Realme

Zdaje się, że urządzenie będzie miało plecki ze szkła, co może zapowiadać ładowanie indukcyjne. Nie jest to oczywiście nic pewnego, ale byłoby miło. Jeżeli chodzi o samo ładowanie, to sprzęt ma pojawić się z ładowarką 65 W, czyli pełne 100% powinno się osiągnąć w rekordowym czasie. Niezależnie od tego, jaką pojemność będzie miał sam akumulator. Prawdopodobnie procesorem zarządzającym zostanie tutaj Qualcomm Snapdragon 865.

Zobacz też: Nadciąga nowe wyszukiwanie w Gmail

Nazwa, którą obecnie posługuje się Realme dla tego modelu, to Blade Runner. To oczywiście tylko wstępne nazewnictwo, bo nie wyobrażamy sobie, żeby smartfon pod taką nazwą faktycznie zadebiutował. Prawdopodobnie przed samym 25 maja pojawi się jeszcze trochę przecieków o tym modelu.

Źródło: GizmoChina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.