ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
cena Sony Xperia 10 II

Sony Xperia 10 II w Polsce – cena i bonus w przedsprzedaży

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

W lutym Sony zaprezentowało Xperię 10 II. Smartfon został przyjęty bardzo ciepło, choć wiele osób obawiało się, że zostanie wyceniony za wysoko. Teraz urządzenie jest już dostępne w przedsprzedaży w Polsce, w ramach której można otrzymać naprawdę ciekawy bonus.

Przedsprzedaż Sony Xperia 10 II w Polsce, czyli co, gdzie i za ile?

cena Sony Xperia 10 II

Sercem Xperii 10 II jest procesor Snapdragon 665, a towarzystwa dotrzymują mu 4 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Nie da się ukryć, że to podzespoły, jakie można znaleźć w smartfonach za około 700 zł. Tymczasem Sony Xperia 10 II w Polsce została wyceniona na 1799 zł i można ją już zamawiać przedpremierowo w najpopularniejszych sklepach, w których skład wchodzi m.in. sieć Media Expert, RTV EURO AGD, Media Markt i Sony Centre.

Zobacz także: Najnowsza wersja Samsung Internet beta wprowadza ciekawe zmiany dla trybu incognito

A skoro o przedsprzedaży mowa, to warto wspomnieć, że ta rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 24 maja lub do wyczerpania puli. Osoby, które złożą zamówienie do podanej daty, gratis otrzymają głośnik bezprzewodowy Sony SRS-XB22 o wartości mniej więcej 300 zł. Sprzęt oferuje naprawdę przyjemną jakość dźwięku i działa na jednym ładowaniu aż do 12 godzin. Wracając jednak do tytułowego smartfona: Sony Xperia 10 II to naprawdę ciekawe urządzenie, choć niestety dość drogie. Niemniej jednak z pewnością znajdą się osoby, które zdecydują się je nabyć. A może jedną z tych osób jest ktoś z was? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy