HTC Raider 4G oficjalnie zaprezentowany!

Newsy

HTCRaider

Ostatnie dni bezsprzecznie należą do HTC, takiej ofensywy nie widzieliśmy od dawna. Muzyczny Sensation XE, kobiecy Rhyme, a teraz kolejne świetnie zapowiadające się urządzenie – HTC Raider 4G. Jeśli skądś znacie tę charakterystyczną obudowę to bardzo dobrze, ponieważ jest to tak długo oczekiwany model Holiday. Pierwsze informacje donosiły o jego pojawieniu się w Ameryce, pod skrzydłami operatora AT&T. O dziwo, smartfona pierwsi pokazali koreańczycy, ale USA z pewnością będą kolejnym rynkiem.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak wskazuje nazwa, telefon obsługuje łączność 4G LTE (download do 100 Mb/s, upload do 50 Mb/s), a co za tym idzie, nie zobaczymy go w Polsce. A mamy czego żałować, ponieważ specyfikacja prezentuje się bardzo zachęcająco (w przeciwieństwie do wyglądu):

  • wyświetlacz IPS 4,5 cala w rozdzielczości qHD;
  • dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,5 GHz (ten sam znajdziemy w Sensation XE);
  • 1 GB pamięci RAM;
  • 16 GB pamięci wewnętrznej;
  • aparat 8 Mpx z podwójnym fleszem oraz możliwością nagrywania wideo w rozdzielczości 1080p;
  • przednia kamerka do wideorozmów 1,3 Mpx;
  • bateria o pojemności 1620 mAh;

Kolejne potężne urządzenie od tajwańskiego producenta, klienci wymagający dwóch rdzeni mają coraz większy wybór.

Największą wadą Raidera jest to, że u nas się nie pojawi. Chociaż kto to wie, może doczekamy się i europejskiego odpowiednika?

źródło: androidguys.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x