Samsung Internet jest prawdopodobnie jedną z najbardziej funkcjonalnych przeglądarek na smartfony. Lista jej zalet jest naprawdę długa, wszystko dlatego, że Samsung ciągle dodaje do niej ciągle drobne, ale użyteczne funkcje. Wszystko to dzięki rozbudowanemu programowi beta, który pozwala na przetestowanie ich i ocenienie przez olbrzymie grono użytkowników jeszcze zanim trafią one do głównej wersji przeglądarki. W ten sposób Samsung unika zrobienia ze swojego dzieła ociężałego kombajnu pełnego niepotrzebnych funkcji. 

Samsung Internet beta v12.0.14

Samsung Internet beta v12.0.14

Samsung Internet beta v12.0.14 daje przeglądarce możliwość otwierania linków w trybie Tajnym z poziomu menu kontekstowego. W ten sposób korzystanie z tego trybu nabiera znacznie więcej sensu. Nie musimy już otwierać nowej karty w nim i wklejać skopiowanego linku, aby otworzyć stronę. To było czasochłonne irytujące i właściwie bezsensowne. Ta niewielka zmiana sprawiła, że tryb Tajny stał się znacznie wygodniejszym rozwiązaniem, niż do tej pory. To jednak nie wszystkie nowości w tej wersji Samsung Internet beta. 

Zobacz też: Budżetowy Ryzen 3 3100 podkręcony do niemal rekordowej wartości

Przeglądarka ta umożliwia również korzystanie z większej ilości aplikacji menedżera haseł do automatycznego wypełniania danych uwierzytelniających do logowania. W ten sposób możemy korzystać z naszych ulubionych aplikacji tego typu i decydować się na naprawdę złożone hasła do naszych usług. Co nie mniej ważne, wraz z nową wersją beta do Samsung Internet trafił silnik Chromium w wersji 79. Nic więc dziwnego, że Samsung Intetnet jest jedną z najlepiej ocenianych przeglądarek na Androidzie i chyba jedynym programem tego typu, który jest chętnie instalowany przez właścicieli smartfonów także innych marek. 

Źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.