ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Monitory od Redmi

Redmi wkroczy na rynek monitorów – oferta firmy będzie niezwykle bogata

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Od momentu, gdy Redmi stała się niezależną marką, wypuszcza na rynek produkty z tych samych kategorii, co jej firma matka, czyli Xiaomi. No, a przynajmniej jeśli chodzi o urządzenia elektroniczne. Oferta chińskiego giganta jest tak bogata, że krótsza byłaby lista tego, czego on nie oferuje. Zgodnie z nowym przeciekiem Redmi wkrótce wypuści monitory w różnych rozmiarach, jak również do różnych celów.

Monitory od Redmi

Monitory od Redmi

Nie ma zbyt wielu informacji na temat pierwszego monitora Redmi, poza rozmiarem jego ekranu. Jak wynika z wewnętrznego dokumentu, zostanie on zaprezentowany w czerwcu. Ma on oferować 23,8-calowy wyświetlacz. Według przecieków zostanie on wyceniony na mniej niż 600 juanów, czyli około 360 PLN. Taka cena jak za monitor tej wielkości wydaje się istnym szaleństwem. Oczywiście wszystko jeszcze zależy od jakości samej matrycy. Miejmy jednak nadzieję, że Redmi zaprezentuje produkt, który zaoferuje rozsądne pokrycie barw i nie będzie meczący dla oczu. To jednak nie wszystko. Redmi ma zaprezentować także większy, bo 27-calowy monitor. Dodatkowo mają się także pojawić monitory o tych samych rozmiarach, jednak dedykowane graczom.

Zobacz też: Najszybszy Internet mobilny w kwietniu – mamy nowego, starego lidera

Nie oznacza to jednak, że Xiaomi zapomniało o monitorach sprzedawanych pod własną marką. Jest wręcz przeciwnie. W lipcu ukaże się 27-calowy monitor do gier, a we wrześniu jego mniejszy, 24,5-calowy, odpowiednik. W listopadzie poznamy natomiast 29,5 lub 27-calowy monitor 4K. Niestety, ceny tych modeli nie są obecnie znane. Jednak powinny one być jednymi z tańszych monitorów w swojej klasie na rynku. Jak widać, Xiaomi coraz poważniej traktuje tę gałąź rynku. 

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy