oppo n3 zapowiedz

 

Przez długi czas Oppo milczało na temat swojej nadchodzącej phamery – pamiętacie jeszcze to określenie? Teraz Chińczycy, można powiedzieć, że zalewają nas informacjami na temat N3. Dzisiaj poznaliśmy wygląd i system obrotowego aparatu, a teraz przyszła pora poznać dokładniej sam moduł robiący zdjęcia i nagrywający filmy.

 

Oppo postanowiło nie zmieniać sposobu obracania najważniejszego elementu w tej serii smartfonów i tak oto N3 wciąż u góry będzie miało jeden aparat obracany o najprawdopodobniej 206 stopni. Dodatkowo bardzo możliwe, że ujrzymy tutaj skórę w stylu Samsunga Galaxy Note 3. Tyle dowiedzieliśmy się ostatnio, a teraz, dzięki Weibo, wiemy jakimi dwoma parametrami będzie szczycił się aparat w N3. Przede wszystkim będzie to matryca potrafiąca robić zdjęcia do 16 MPx, a apertura wyniesie 1/2.3”, która z pewnością podniesie jakość zdjęć pejzaży jak i „selfie”. Najlepiej obrazuje to grafika zamieszczona przez Oppo:

 

oppo n3 apertura aparat

 

Pozostała specyfikacja N3 również nie będzie słaba, gdyż mowa jest o Snapdragonie 805 z 3 GB RAM i 5,9-calowym wyświetlaczu prezentującym obraz w rozdzielczości FullHD.

 

W takim razie, znając już nieco bardziej następce Oppo N1, czy Chińczycy mają szansę odnieść sukces w stylu modelu Find 5 czy to dalej nie to?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.