Oppo N3 z jeszcze lepszym aparatem – poznaliśmy dokładniej samą matrycę

Newsy

 

oppo n3 zapowiedz

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Przez długi czas Oppo milczało na temat swojej nadchodzącej phamery – pamiętacie jeszcze to określenie? Teraz Chińczycy, można powiedzieć, że zalewają nas informacjami na temat N3. Dzisiaj poznaliśmy wygląd i system obrotowego aparatu, a teraz przyszła pora poznać dokładniej sam moduł robiący zdjęcia i nagrywający filmy.

 

Oppo postanowiło nie zmieniać sposobu obracania najważniejszego elementu w tej serii smartfonów i tak oto N3 wciąż u góry będzie miało jeden aparat obracany o najprawdopodobniej 206 stopni. Dodatkowo bardzo możliwe, że ujrzymy tutaj skórę w stylu Samsunga Galaxy Note 3. Tyle dowiedzieliśmy się ostatnio, a teraz, dzięki Weibo, wiemy jakimi dwoma parametrami będzie szczycił się aparat w N3. Przede wszystkim będzie to matryca potrafiąca robić zdjęcia do 16 MPx, a apertura wyniesie 1/2.3”, która z pewnością podniesie jakość zdjęć pejzaży jak i „selfie”. Najlepiej obrazuje to grafika zamieszczona przez Oppo:

 

oppo n3 apertura aparat

 

Pozostała specyfikacja N3 również nie będzie słaba, gdyż mowa jest o Snapdragonie 805 z 3 GB RAM i 5,9-calowym wyświetlaczu prezentującym obraz w rozdzielczości FullHD.

 

W takim razie, znając już nieco bardziej następce Oppo N1, czy Chińczycy mają szansę odnieść sukces w stylu modelu Find 5 czy to dalej nie to?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x