Half-Life Alyx za darmo to całkiem niezły wabik na klientów, a szczególnie teraz. W końcu powrót do świata Half-Life możliwy jest obecnie tylko za pośrednictwem gogli do wirtualnej rzeczywistości. Vive postanowiło więc zrobić promocję i teraz kupując HTC Vive Pro Full Kit, dostanie się grę za darmo. To miłe, choć z kieszeni i tak wyleci nam kilka stówek.

Half-Life Alyx za darmo – no prawie

Half-Life Alyx za darmo
Fot. HTC Vive Pro Full Kit

Żeby dostać Half-Life Alyx za darmo, trzeba jednak przygotować się na spory wydatek. Produkcja zostaje bowiem dodawana do zestawu HTC Vive Pro Full Kit, który kosztuje 5 699 złotych. Zestaw można także kupić na stronie Vive. Choć wtedy na przesyłkę zapewne będziemy czekali trochę dłużej, niż w momencie, kiedy kupimy sprzęt w Polsce. Oprócz produkcji ze świata Half-Life, kupując zestaw, dostaje się także 2-miesięczną subskrypcję na korzystanie z usługi Viveport Infinity. To miłe, bo miesięczny koszt subskrypcji wynosi 69 złotych, więc oszczędza się prawie 140 złotych. Dostaje się za to dostęp do setek produkcji, które w pełni pokazują możliwości wirtualnej rzeczywistości.

W Vive Pro zawsze zależało nam na dostarczaniu najlepszej jakości obrazu i grafiki, dlatego konsekwentnie oferujemy najbardziej immersyjne wrażenia VR za pośrednictwem naszych produktów. Jesteśmy w stałym kontakcie z użytkownikami, słuchamy ich i ulepszamy nasze produkty w taki sposób, aby dostarczały jak najwięcej frajdy naszym klientom. Połączenie Half-Life: Alyx z naszym zestawem HTC Vive Pro Full Kit, to spotkanie dwóch wyjątkowych doświadczeń VR w jednym pakiecie  – Graham Wheeler, dyrektor generalny HTC Vive.

Zobacz też: 8K na YouTube już na telewizorach

Co w ogóle znajdziemy w zestawie HTC Vive Pro Full Kit? Oczywiście gogle HTC Vive Pro, czyli jeden z najlepszych produktów w tej kategorii. Do tego dochodzi jeszcze moduł link box, kabel DisplayPort, kabel USB 3.0, zasilacze, dwa kontrolery oraz dwie stacje bazowe SteamVR Base Station 2.0. Jeżeli ktoś poważnie myśli o tym, by zapoznać się z wirtualną rzeczywistością, ten zestaw to coś, co zdecydowanie powinien rozważyć.

Kup HTC Vive Pro Full Kit

Źródło: Vive informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.