ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Evan Blass nie odpuszcza – poznajcie Nexusa 6, który coś już nam przypomina

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
nexus2cee_n6lf3

Pamiętacie Evana Blassa? Tak, to ta postać, która zawsze przedstawiała nam niemalże pewne informacje dotyczące nadchodzących urządzeń, do których premiery często brakowało jeszcze wielu dni jak nie tygodni. I tak, to ta sama osoba, która porzuciła ten styl życia.

Na szczęście emerytura nie spowodowała, że @evleaks opuścił nas raz na zawsze. Dzisiaj Evan wstawił następującą wiadomość na swojego Twittera:

Oczywiście jest to Nexus 6 wyprodukowany przez Motorolę, który najprawdopodobniej jutro zostanie ujawniony. Przypomina Wam jakieś inne urządzenie ten smartfon? Oczywiście tegoroczną wersję Moto X, która specyfikacją odbiega od tej przewidywanej w phablecie Google. Przede wszystkim wyświetlacz będzie większy, bo aż 5,9-calowy i będzie prezentował obraz w rozdzielczości QHD. Sercem Nexusa 6 ma być Snapdragon 805 z 3 GB RAM, a za jakość zdjęć i filmów ma odpowiadać matryca 13 MPx z optyczną stabilizacją obrazu. Jednak jeszcze wróćmy do wyglądu, a raczej wykonania. Może się wydawać, że produkt Motoroli został stworzony z metalu, a pamiętajmy, że Motorola również i taką wersję Moto X ma w ofercie.

Jak Wam się podoba Nexus 6? Liczycie, że faktycznie jutro Google przedstawi swojego nowego smartfona?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy