ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Reklamy Androida – już jutro poznamy nowego Nexusa i Androida L

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
android be together, not te same

W dniu jutrzejszym Google ma zamiar zaprezentować niemalże najważniejsze nowości bieżącego roku. Na tę konferencję zawsze czeka wiele osób, a wszystko po to, żeby zobaczyć, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Z tej okazji firma wydała kilka humorystycznych reklam.

Pierwsze z nich dotyczy coraz to większych smartfonów, które wiele osób najzwyklej w świecie nie trawi. Google jednak pokazuje, że są to urządzenia, które nie trzeba atakować, gdyż są kierowane do innych grup społecznych. To jest właśnie zapowiedź Nexusa 6 (X), który zdecydowanie urósł w stosunku do Nexusa 5.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2H8eIjuf2ok[/youtube]

Kolejne reklamy odnoszą się już do innej platformy, Android Wear i TV. Wiemy, że jutro oprócz Androida L, poznamy także drugą odsłonę systemu dedykowanego urządzeniom noszonym, a także zwiększone zainteresowanie telewizją.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UfmRFIzheo8[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dA6-GzDZfis[/youtube]

Na koniec pozostało przedstawić hasło jutrzejszej konferencji Google’a: „Bądźmy razem, ale nie tacy sami”. W takim razie odliczamy godziny i minuty do jutrzejszych prezentacji. Na co Wy najbardziej czekacie?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy