android be together, not te same

 

W dniu jutrzejszym Google ma zamiar zaprezentować niemalże najważniejsze nowości bieżącego roku. Na tę konferencję zawsze czeka wiele osób, a wszystko po to, żeby zobaczyć, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Z tej okazji firma wydała kilka humorystycznych reklam.

 

Pierwsze z nich dotyczy coraz to większych smartfonów, które wiele osób najzwyklej w świecie nie trawi. Google jednak pokazuje, że są to urządzenia, które nie trzeba atakować, gdyż są kierowane do innych grup społecznych. To jest właśnie zapowiedź Nexusa 6 (X), który zdecydowanie urósł w stosunku do Nexusa 5.

 

 

Kolejne reklamy odnoszą się już do innej platformy, Android Wear i TV. Wiemy, że jutro oprócz Androida L, poznamy także drugą odsłonę systemu dedykowanego urządzeniom noszonym, a także zwiększone zainteresowanie telewizją.

 

 

 

Na koniec pozostało przedstawić hasło jutrzejszej konferencji Google’a: „Bądźmy razem, ale nie tacy sami”. W takim razie odliczamy godziny i minuty do jutrzejszych prezentacji. Na co Wy najbardziej czekacie?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.