Reklamy Androida – już jutro poznamy nowego Nexusa i Androida L

Newsy

android be together, not te same

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

W dniu jutrzejszym Google ma zamiar zaprezentować niemalże najważniejsze nowości bieżącego roku. Na tę konferencję zawsze czeka wiele osób, a wszystko po to, żeby zobaczyć, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Z tej okazji firma wydała kilka humorystycznych reklam.

 

Pierwsze z nich dotyczy coraz to większych smartfonów, które wiele osób najzwyklej w świecie nie trawi. Google jednak pokazuje, że są to urządzenia, które nie trzeba atakować, gdyż są kierowane do innych grup społecznych. To jest właśnie zapowiedź Nexusa 6 (X), który zdecydowanie urósł w stosunku do Nexusa 5.

 

 

Kolejne reklamy odnoszą się już do innej platformy, Android Wear i TV. Wiemy, że jutro oprócz Androida L, poznamy także drugą odsłonę systemu dedykowanego urządzeniom noszonym, a także zwiększone zainteresowanie telewizją.

 

 

 

Na koniec pozostało przedstawić hasło jutrzejszej konferencji Google’a: „Bądźmy razem, ale nie tacy sami”. W takim razie odliczamy godziny i minuty do jutrzejszych prezentacji. Na co Wy najbardziej czekacie?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x