Negatywna ocena posta na Twitterze

Twitter zdradzi, ile dokładnie otrzymaliśmy retweetów na które ktoś zareagował

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Twitter od lat szczyci się swoją prostotą. Rzecz w tym, że to, co jeszcze kilka lat temu było proste i przejrzyste dziś powoli zaczyna stawać się prymitywne i uciążliwe. Wiele innych platform przyzwyczaiło nas do znacznie większej wygody udziału w dyskusjach. Na szczęście serwis jest tego w pełni świadomy. Dlatego też w ostatnim czasie coraz mocniej skupia się na testowaniu nowych funkcji, które mają sprawić, że interakcje staną się znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Twitter z lepszym licznikiem retweetów

Twitter z lepszym licznikiem retweetów

Jane Manchun Wong, która w ramach hobby dokonuje inżynierii wstecznej aplikacji, aby poznać funkcje eksperymentalne, odkryła nową funkcję. Okazuje się, że ​​platforma testuje licznik, który pokazuje liczbę otrzymywanych retweetów z komentarzami. Będzie on całkowicie oddzielony od bieżącego licznika retweetów, chociaż znajdzie się tuż obok niego. Dzięki temu nie tylko dowiemy się, ile osób przekazało naszego tweeta dalej, ale także to, jakie zainteresowanie on po tym wzbudził. To umożliwi nam odniesienie się do cudzych wypowiedzi na temat naszych słów tam, gdzie jest to naprawdę konieczne. Jest to świetne narzędzie zwłaszcza dla różnej maści polityków czy celebrytów. W końcu ich słowa dość często są przekręcane, lub wyrywane z kontekstu.

Zobacz też: Darmowe 18 GB internetu dla klientów nju mobile. Jak odebrać pakiet?

Ponadto Twitter eksperymentuje również ze stroną z retweetami dla urządzeń z Androidem. Zawiera ona listę wszystkich otrzymanych retweetów. Dodatkowo oddziela te z komentarzami od tych, które ich nie mają. To natomiast w znacznym stopniu ułatwia sprawdzenie, czy jest ktoś, z kim można wchodzić w interakcje. Mowa jest więc o podobnym mechanizmie jak ten wyżej opisany. Twitter cały czas testuje wiele potencjalnych funkcji. Nie wiadomo więc, czy te wyżej wspomniane ostatecznie trafią do użytkowników. Zaledwie kilka dni temu konto pomocy technicznej Twittera ujawniło również, że testuje nowy monit dla systemu iOS. Ten daje możliwość zmiany odpowiedzi przed opublikowaniem, jeśli używa potencjalnie szkodliwego języka

Źródło: Engadget

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy