#wyzwaniegalaxy

Samsung organizuje #wyzwaniegalaxy dla aktywnych fizycznie – są nagrody

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Kwarantanna pozwala nam zająć się relaksem, domowymi porządkami czy nadrabianiem serialowych zaległości, ale co z naszą formą? #wyzwaniegalaxy od Samsunga to akcja, która przypomina, że warto zadbać o swoje zdrowie oraz kondycję. Motywować do tego będą znane osoby z szeroko rozumianego fit-świata, a dołączając do wyzwania, możemy zdobyć wartościowe nagrody.

Na czym polega #wyzwaniegalaxy?

Dużą rolę w wyzwaniu odgrywają ambasadorzy akcji. Są to Alan Andersz, zajmujący się crossfitem, Jacek Bilczyński, ekspert w dziedzinie fitness, Warszawski Biegacz (tu pseudonim mówi sam za siebie), a także Szpilki na Siłowni (zdrowe odżywianie).

#wyzwaniegalaxy

Co tydzień na swoich instagramowych profilach influencerzy będą wyznaczać wyzwania motywujące do podjęcia aktywności. Zadaniem odbiorców tych treści będzie realizacja zadania i pokazanie w ciekawy sposób na swoim profilu procesu wykonywania wyzwania. Każdego tygodnia ambasadorzy akcji spośród uczestników wyzwania wybiorą osobę, która otrzyma smartwatch Galaxy Watch Active2. Cała akcja wystartowała 8 maja i potrwa 6 tygodni. Ostatnie zadanie w ramach wyzwania 4 ambasadorów opracuje i ogłosi wspólnie. Smartwatch to nie jedyna nagroda w wyzwaniu. Co tydzień na profilu każdego z ambasadorów akcji będzie do wygrania 15 kodów rabatowych na urządzenia Samsunga. Nagroda główna w finalnym wyzwaniu to natomiast zestaw: smartfon Galaxy S20, bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+ oraz 2 smartwatche. Aktualne informacje na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej wyzwania Galaxy, warto również odwiedzić instagramowe profile ambasadorów.

Czytaj także: Redmi Note 8T + opaska Mi Band 4 za 799 zł – świetna oferta w znanym sklepie

Zdaniem Magdy Sielachowicz-Nowakowskiej, Head of marketing communication w Samsung Electronics Polska, Galaxy Watch Active2 pozwala zadbać o formę na różne sposoby. W tym wymagającym czasie dbanie o własną kondycję i samopoczucie to bardzo ważna część dnia, dlatego każde wsparcie może okazać się pomocne, i być tym, które spowoduje, ze zaczniemy dbać o formę nie „od jutra” a już „od dziś” – podsumowuje.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy