oppo n3 premiera

 

Chińskie Oppo już wiele razy przeczyło swojemu pochodzeniu. Ta firma nie produkuje telefonów tanich, nudnych i zwykle jednorazowych. Są to smartfony oryginalne i często najlepsze w swojej kategorii. Tym samym czekamy z niecierpliwością na nadchodzący model kierowanych do osób lubiących robić zdjęcia.

 

O następcy N1 pisaliśmy już wiele razy, ale teraz pojawiła się informacja potwierdzająca wcześniejsze plotki i domniemania. W końcu poznaliśmy jak Oppo rozwiązało sposób obracania aparatu i jest to po prostu udoskonalenie wcześniejszego konceptu.

 

oppo n3 zapowiedz

 

Widoczna powyżej grafika dodatkowo ujawniła poniekąd wykonanie tego elementu. Wyraźnie widać, że Chińczycy wzorowali się na Samsungu Galaxy Note 3 i nowszemu, bliskiemu rodzeństwu stosując imitację skóry. Niestety, ale powyższa zapowiedź nie ujawniła żadnych szczegółów dotyczących samego modułu robiącego zdjęcia, ale patrząc na poprzednika możemy być pewni, że Oppo nas nie zawiedzie.

 

Nadchodzący phablet póki co nie robi większego wrażenia w dotychczasowych zapowiedziach, ale możemy być pewni, że Chińczycy trzymają najciekawsze smaczki do chwili premiery. W takim razie nie ujrzymy wysuwanego z boku modułu aparatu ani cylindrycznej góry. Mimo wszystko, czy to spowodowało, że N3 stracił w naszych oczach?

 

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.