Realme coraz śmielej poczyna na naszym rynku. Czekamy właśnie na pojawienie się ich flagowego smartfona w Polsce. Jednak ta marka słynie przede wszystkim z naprawdę tanich modeli, które oferują wyjątkowo wiele. Taki Realme 6i jest przez wiele osób uważany za smartfon z najlepszym akumulatorem na rynku. Jednak to niedługo może się zmienić, bo firma otrzymała certyfikat na model z jeszcze większym ogniwem. Oczywiście ogromny akumulator to nie wszystko, ale od czegoś ewidentnie trzeba zacząć. W tym wypadku początek zapowiada się naprawdę dobrze.

Tajemniczy smartfon Realme z ogromnym akumulatorem w drodze

Realme 6i premiera

Realme szykuje smartfona z akumulatorem o pojemności 6000 mAh (5860 mAh nominalnie). To niewątpliwie pojemność, która robi wrażenie nawet dzisiaj. Co prawda nietrudno o znalezienie innych modeli z taką wartością, ale ponownie przypomnę o Realme 6i. Najlepszy, a na pewno jeden z nich, czyli najdłużej działających smartfonów na jednym ładowaniu, wyposażony jest w ogniwo o pojemności 5000 mAh. Podniesienie tej wartości o 20% zapowiada się dobrze. Szczególnie że firma niespecjalnie miesza w swoim oprogramowaniu. Oczywiście wypadałoby jeszcze dowiedzieć się o innych parametrach, ale niestety to na razie tajemnica. Spodziewamy się, że niedługo ujrzymy markę Narzo 10, ale zapowiada się ona na przemodelowane urządzenia, które już znamy (Narzo 10A – Realme C3, Narzo 10 – Realme 6i). Jeśli faktycznie miałby to być reprezentant tej rodziny, to dowiemy się o tym już jutro.

Zobacz też: Weryfikacja człowieka przez pokazanie dowodu osobistego do kamery? W Polsce to możliwe.

Niemniej w drodze jest zdecydowanie więcej urządzeń od Realme. Między innymi kolejny flagowiec w postaci X3 SuperZoom z 60-krotnym zbliżeniem obrazu i 6x optycznym za sprawą peryskopu. Jednak ten według plotek ma oferować ogniwo o pojemności 4200 mAh. W takim razie może to zwykły Realme X3 postawi na 6000 mAh? Może tajemniczy Realme U2? Opcji jest naprawdę wiele, ale stosowne poszlaki zapewne niedługo pojawią się w Sieci.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.