ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Motorola Moto G z Androidem L – zobaczcie pracę wczesnej wersji nowego systemu na smartfonie ze średniej półki [Aktualizacja]

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
motorola moto g lte

Z dnia na dzień przybliżamy się do poznania nowej wersji mobilnego systemu Google w postaci Androida L. Obecnie nie poznaliśmy wszystkich informacji na temat tego oprogramowania, ale z pewnością firma z Mountain View chce wprowadzić spore zmiany. Jednak już teraz trochę z nich zostało ujawnione dzięki niepożądanym wyciekom do Sieci.

Stosunkowo niedawno przedstawiliśmy Wam Samsunga Galaxy S5 pracującego pod kontrolą Androida L nieco zmienionego koreańską nakładką. Mówiąc wprost, nie wyglądało to dobrze, ale pamiętajmy, że obecnie próżno spodziewać się w pełni sprawnych systemów do pobrania. Mimo wszystko, pojawił się kolejny smartfon z nowym „Robocikiem” na pokładzie. Jest to Motorola Moto G i efekt tej współpracy został uwieczniony na następującym filmie niezbyt dobrej jakości:

[Aktualizacja] Jak trafnie zauważył nasz Czytelnik, poniższy film został sfałszowany i jest to po prostu Cyanogenmod z motywem Androida L.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sC1UXFKPwiw[/youtube]

Pamiętajmy, że od premiery Androida 4.4 KitKat, Google pragnie polepszyć pracę swojego systemu na urządzeniach z gorszymi parametrami. Nadchodzące oprogramowanie ma być kolejny krokiem w tym celu, a Moto G ma być właśnie jednym z pierwszych urządzeń ze średniej półki, które otrzyma najnowszą aktualizację.

Powyższy film pokazał nam pobieżnie jak wygląda nowy ekran blokady oraz sam Material Design. Niestety, jakość nie powala, ale bardzo możliwe, że już 15 października wszystko zostanie oficjalnie przedstawione i pierwsze urządzenia z serii Nexus otrzymają Androida L. Czego oczekujecie od tej wersji systemu?

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy