ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Cyberpunk 2077

Poczytaj mi mamo – poradnik Cyberpunk 2077 można już zamawiać

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Poradnik Cyberpunk 2077 trafił właśnie do przedsprzedaży. Nie dostaniemy go jednak przed samą premierą gry od CD Projekt RED, więc nie ma obawy, że zepsujemy sobie zabawę. Rynek poradników do gier to coś, co obecnie nie jest może tak popularne, jak w latach dziewięćdziesiątych, ale takie wydania to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. I co ważne, nie zapłacą za nią kroci.

Poradnik Cyberpunk 2077

Poradnik Cyberpunk 2077
Fot. Poradnik Cyberpunk 2077 / Empik

W ofercie kilku sklepów internetowych można znaleźć już oficjalny poradnik Cyberpunk 2077, którego wydawcą w Polsce jest Piggyback. To też pierwsze w naszym kraju wydanie od nich w języku polskim. Wprawdzie sam tytuł został stworzony przez Polaków, jednak trzeba pamiętać, że skierowany jest do graczy na całym świecie. Dobrze więc, że nie zapomniano o nas i pojawi się możliwość poznania wszelkich tajemnic z Cyberpunk 2077 w ojczystym języku. Cena tego poradnika uzależniona jest od sklepu, gdzie się go znajdzie, ale np. w Empiku zapłacimy za niego 109,99 złotych, czyli całkiem przyzwoicie.

Zobacz też: Aktualizacja Google Authenticator, która wiele zmienia

Szczególnie wtedy, kiedy pozna się jego objętość i zawartość. Wydanie jest w twardej oprawie i liczy około 370 stron, a jego zawartość ma być wyjątkowo bogata. Produkt swoją premierę będzie miał 17 września, ale zamawiać go w przedsprzedaży można już teraz.

Opis poradnika

100% rzetelności: dokładna analiza wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych.

Obszerne wyjaśnienia: każda misja, ważny wybór czy mechanika gry są przystępnie opisane.

Wysokiej rozdzielczości mapy: plan Night City z zaznaczonym rozlokowaniem przedmiotów kolekcjonerskich i interesujących miejsc.

Odniesienia i analizy: szczegółowy przegląd najważniejszych mechanik gry, w tym między innymi rozwój postaci, umiejętności, atuty, reputacja, trofea/osiągnięcia.

Solucje w skrócie: objaśnione zrzuty ekranu i opisy „krok po kroku” pokazują optymalny sposób przejścia każdej misji.

Zaawansowane strategie walki: praktyczne i powtarzalne taktyki radzenia sobie z przeciwnikami i bossami.

Wszechstronne opisy: charakterystyki wszystkich przedmiotów i broni – w tym ich statystyki i warunki odblokowania.

Bez spoilerów: poradnik zaprojektowano tak, aby uniknąć spoilerów, dzięki czemu można go czytać bez psucia sobie przyjemności z odkrywania historii.

Błyskawiczne wyszukiwanie: system nawigacyjny i obszerny indeks zapewniają natychmiastowy dostęp do potrzebnych informacji.

Grafiki koncepcyjne: pieczołowicie rozplanowane i prosto od twórców.

Źródło: Empik / CD Projekt RED

Sprawdź najnowsze wpisy