ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
AutoMapa za darmo

AutoMapa za darmo i na zawsze – Huawei robi to dobrze

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

AutoMapa za darmo to wyjątkowa okazja dla posiadaczy smartfonów Huawei. Szczególnie tych, którzy dużo podróżują i nie są zwolennikami np. Google Maps. Nawigacja samochodowa przydaje się także przy krótszych podróżach, ale to w dłuższych trasach poznaje się jej wszystkie zalety. Teraz AutoMapa, którą pobierze się z AppGallery, będzie dla posiadaczy Huawei darmowa i z bezterminową licencją.

AutoMapa za darmo dla Huawei

AutoMapa za darmo będzie dostępna dla użytkowników nowych telefonów Huawei, którzy mają dostęp do HMS. Skoro firma nie może obecnie korzystać z usług Google, a w tym z ich programu do nawigacji, zdecydowano się na udostępnienie innego rozwiązania. Aplikacja jest dostępna w AppGallery od dłuższego czasu, ale teraz korzystanie z niej będzie darmowe. Dodatkowo ma obowiązywać na nią bezterminowa licencja, co sprawia, że nie trzeba się zastanawiać nad tym, czy pobierać AutoMapę do siebie na smartfona.

AutoMapa za darmo Huawei
Fot. Huawei HMS

Aplikacja jest zintegrowana z HMS, czyli korzystać z niej będą mogli posiadacze nowszych modeli producenta. Chodzi o Huawei P40 Pro, P40, P40 lite oraz P40 lite E. Dotyczyło to będzie także nowych smartfonów, które dopiero co trafiają do sprzedaży, a mianowicie Huawei Y6P oraz Y5P. Dodatkowo posiadacze modelu Mate 30 Pro także powinni mieć możliwość skorzystania z darmowej wersji AutoMapa. Oczywiście sama aplikacja jest w pełni funkcjonalna, więc nic tylko brać i korzystać.

Zobacz też: Aplikacja mBank zawita do AppGallery

To nie wszystkie nowości, które Huawei przygotował dla korzystających z HMS. Kupując na Allegro, będzie można liczyć na rabat w wysokości 20 złotych (przy zakupach za minimum 50 złotych). Jeżeli ktoś będzie miał ochotę, będzie mógł także wypróbować aplikację Empik Go przez 3 miesiące. Widać więc, że Huawei dba o swoich klientów, którzy nie mają dostępu do usług Google. Nic tylko trzymać kciuki, żeby dalej tak to wyglądało.

Źródło: Huawei

Sprawdź najnowsze wpisy