AutoMapa za darmo to wyjątkowa okazja dla posiadaczy smartfonów Huawei. Szczególnie tych, którzy dużo podróżują i nie są zwolennikami np. Google Maps. Nawigacja samochodowa przydaje się także przy krótszych podróżach, ale to w dłuższych trasach poznaje się jej wszystkie zalety. Teraz AutoMapa, którą pobierze się z AppGallery, będzie dla posiadaczy Huawei darmowa i z bezterminową licencją.

AutoMapa za darmo dla Huawei

AutoMapa za darmo będzie dostępna dla użytkowników nowych telefonów Huawei, którzy mają dostęp do HMS. Skoro firma nie może obecnie korzystać z usług Google, a w tym z ich programu do nawigacji, zdecydowano się na udostępnienie innego rozwiązania. Aplikacja jest dostępna w AppGallery od dłuższego czasu, ale teraz korzystanie z niej będzie darmowe. Dodatkowo ma obowiązywać na nią bezterminowa licencja, co sprawia, że nie trzeba się zastanawiać nad tym, czy pobierać AutoMapę do siebie na smartfona.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]
AutoMapa za darmo Huawei
Fot. Huawei HMS

Aplikacja jest zintegrowana z HMS, czyli korzystać z niej będą mogli posiadacze nowszych modeli producenta. Chodzi o Huawei P40 Pro, P40, P40 lite oraz P40 lite E. Dotyczyło to będzie także nowych smartfonów, które dopiero co trafiają do sprzedaży, a mianowicie Huawei Y6P oraz Y5P. Dodatkowo posiadacze modelu Mate 30 Pro także powinni mieć możliwość skorzystania z darmowej wersji AutoMapa. Oczywiście sama aplikacja jest w pełni funkcjonalna, więc nic tylko brać i korzystać.

Zobacz też: Aplikacja mBank zawita do AppGallery

To nie wszystkie nowości, które Huawei przygotował dla korzystających z HMS. Kupując na Allegro, będzie można liczyć na rabat w wysokości 20 złotych (przy zakupach za minimum 50 złotych). Jeżeli ktoś będzie miał ochotę, będzie mógł także wypróbować aplikację Empik Go przez 3 miesiące. Widać więc, że Huawei dba o swoich klientów, którzy nie mają dostępu do usług Google. Nic tylko trzymać kciuki, żeby dalej tak to wyglądało.

Źródło: Huawei
Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.