Operator Orange przygotował niezwykle ciekawy konkurs, w którym mogą wziąć udział wszyscy. W jego ramach możemy wygrać Oppo A91, który jest jednym z ciekawszych smartfonów w swojej półce cenowej. Jednak to ile kosztuje, traci tutaj na znaczeniu. W końcu zwycięzca dostanie go całkowicie za darmo. Pod warunkiem, że naprawdę chce dostać ten konkretny smartfon i ma pomysł na to, jak wycisnąć z niego to, co najlepsze.

Oppo A91 do wygrania w Orange

Oppo A91 do wygrania w Orange

Oppo A91 jest bardzo ciekawym przedstawicielem średniej półki cenowej. Wiele osób jako jego największą wadę mogłoby wskazać zastosowany układ, czyli MediaTek P70. Procesor ten faktycznie nie należy do najwydajniejszych jednostek na świecie. Jednak można go śmiało nazwać godnym reprezentantem swojej półki cenowej. Jeśli chodzi o samo działanie urządzenia nie powinniśmy więc narzekać. Największym atutem Oppo A91 jest jednak ekran. Duży, 6,4-calowy wyświetlacz Full HD+ wykonany w technologii AMOLED jest czymś, co spotykamy zwykle w najwyższej półce cenowej. Chociażby z jego powodu Oppo A91 to łakomy kąsek. Co należy zrobić, żeby go wygrać?

Zobacz też: Oficjalna premiera LG Velvet – obyło się bez zaskoczeń

Pzede wszystkim należy wejść na stronę konkursu Orange i na niej wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nie znajdziemy tam jednak pytania konkursowego. To znajduje się jedynie w regulaminie konkursu. Brzmi ono następująco: 

OPPO A91 właśnie zadebiutował w ofercie Orange Polska. Wskaż najważniejszą Twoim zdaniem cechę tego smartfonu i opisz, jak twórczo ją wykorzystasz w codziennym użytkowaniu?

Nie wiem, czy to niedopatrzenie, czy celowy zabieg operatora. W końcu w ten sposób wymusza on niejako przeczytanie regulaminu przed dołączeniem do zabawy. Zgłoszenia będzie można wysyłać do 14 maja bieżącego roku. 

Źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.