Spotify Radar Polska

Podcasty wideo trafią do Spotify? Na to wygląda

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Spotify to obecnie największy i najpopularniejszy muzyczny serwis streamingowy na świecie. Od dłuższego czasu platforma oferuje jednak nie tylko muzykę, a także podcasty, w które nieustannie inwestuje naprawdę duże pieniądze, co zdecydowanie się opłaca. Dziś doszły nas słuchy, że już wkrótce Spotify zaoferuje swoim użytkownikom podcasty wideo.

Podcasty wideo w Spotify – raport sugeruje, że są już tuż za rogiem

Aplikacja Spotify dla AR

Spotify przekonało się już, że podcasty to strzał w dziesiątkę. Firma nie zamierza spoczywać na laurach i najwyraźniej ma ambicje, aby stać się pierwszym wyborem dla miłośników tego typu materiałów. Jak podaje portal The Verge, źródło bliskie Spotify zarzeka się, że na dniach platforma pozwoli dwóm popularnym YouTuberom na publikację trzech odcinków ich podcastu w formie wideo. Raport wspomina również, że tylko połowa odbiorców będzie mogła je obejrzeć w takim wydaniu, lecz w niedalekiej przyszłości opcja wgrywania podcastów wideo ma zostać udostępniona wszystkim twórcom.

Zobacz także: Aplikacja mBank zmierza do AppGallery – sklepu Huaweia, który rozwija się w błyskawicznym tempie

Rzecz jasna wideo i audio mają być odtwarzane nawet wtedy, gdy smartfon zostanie zablokowany. Spotify uchyliło się od komentarza opisywanych doniesień, co oczywiście nie oznacza, że są one nieprawdziwe. Należy jednak zaznaczyć, że mimo wszystko mamy do czynienia tylko i wyłącznie z plotkami, więc na chwilę obecną niczego nie można brać za pewnik. A wy co sądzicie o podcastach wideo w aplikacji Spotify? Są potrzebne, czy niekoniecznie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy