ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Nokia 6.2

Trwają prace nad Nokią 6.3 ze Snapdragonem 670/675 – twierdzi zaufane źródło

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Choć smartfony Nokii nie sprzedają się obecnie zbyt dobrze, firma ani myśli, by się poddawać i nieustannie pracuje nad nowymi modelami. Dziś z zaufanego źródła dowiedzieliśmy się, że najprawdopodobniej już za kilka miesięcy światło dzienne ujrzy następca ciepło przyjętej Nokii 6.2, Nokia 6.3.

Nokia 6.3 nadchodzi? Jest na to spora szansa

Android 10 dla smartfonów Nokia

Nokia 6.2 zadebiutowała w październiku ubiegłego roku, a więc ma już na karku kilka ładnych miesięcy. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że producent myśli już nad jej następcą. Według informacji pozyskanych przez portal NokiaPowerUser z zaufanego źródła, prace nad Nokią 6.3 już trwają. Jej sercem ma być procesor Snapdragon 670 lub Snapdragon 675.

Zobacz także: [Promocje dnia] Konsole PlayStation 4 Slim, PlayStation 4 Pro, smartwatch Huawei Watch GT Active i więcej produktów w fantastycznych cenach!

Jakby tego było mało, urządzenie ma zostać wyposażone w poczwórny aparat ZEISS. Niestety jego konfiguracja nie jest jeszcze znana, choć z pewnością będzie przyzwoita. Jeśli chodzi o pozostałe elementy specyfikacji Nokii 6.3, to niestety musimy na nie jeszcze trochę poczekać. Możemy się jednak spodziewać, że przedni aparat i ekran zostaną ulepszone, a ramki odchudzone.

Spekuluje się, że smartfon zadebiutuje w sierpniu lub październiku, lecz oczywiście to nic pewnego. Dopóki w temacie nie wypowie się sama Nokia, niestety niczego nie możemy brać za pewnik, mimo że źródło, z którego pochodzą dzisiejsze informacje, zdecydowanie jest wiarygodne.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy