Hulajnoga Bolt to własny projekt firmy, który będzie można zobaczyć na ulicach największych miast w Polsce. Firma dalej też nie rezygnuje ze swojej akcji „Bohaterowie Nie Płacą!”, czyli bezpłatnego udostępniania sprzętów dla pracowników służby zdrowia. Poruszanie się po mieście będzie więc dla nich łatwiejsze, a w niektórych przypadkach szybsze.

Hulajnoga Bolt – co ma do zaoferowania?

Elektryczna hulajnoga Bolt pojawi się w pierwszej kolejności na ulicach Warszawy, Krakowa oraz Lublina. To autorski projekt firmy, który powstał, by ułatwić podróżowanie po miejskiej dżungli. Bolt chyba świadomy jest tego, że hulajnogi elektryczne mogą się dość łatwo uszkodzić, dlatego postawił na modułową konstrukcję. To ma ułatwić ewentualne naprawy, a sam model hulajnogi zawita do Polski jako jednego z pierwszych krajów na świecie. Docelowo sprzęt będzie dostępny w 45 miastach Europy oraz Afryki, więc możemy czuć się wyróżnieni.

hulajnoga Bolt
Fot. Bolt

Dla zespołu inżynierów Bolt, którzy tworzyli nasze hulajnogi najważniejsza była efektywność, ta sama wartość, którą kierujemy się w biznesie. Chcemy podnosić codzienny komfort przemieszczania się po mieście poprzez dostarczanie szybkich, niedrogich i niezawodnych usług. W przypadku hulajnóg udało nam się ograniczyć wytwarzanie elektrośmieci i uzyskać najniższy całkowity koszt produkcji i utrzymania hulajnóg na rynku – powiedział Valerii Romanov, manager operacyjny Bolt.

Zobacz też: Lenovo Legion będzie wyjątkowy pod każdym względem

Co sprzęt ma do zaoferowania? Przede wszystkim jest lekki, bo waży zaledwie 17 kilogramów. Na jednym ładowaniu potrafi przejechać do 40 kilometrów, a maksymalnie da się go rozpędzić do 45 km/h. Wyposażono go także w lampy (przód i tył) oraz pompowane opony. Dla początkujących użytkowników przygotowano specjalny tryb, który ma ułatwić jazdę. Ogranicza on prędkość maksymalną do 15 km/h. Około 90% materiałów użytych do budowy to aluminium, a całość będzie łatwa do recyklingu. Wypróbujecie?

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.