Znamy domniemaną datę premiery Androida L, nowego Nexusa i innych nowości od Google

Newsy

android lollipop 4.5 5.0

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Google ma to do siebie, że konferencje przedstawiające nowe urządzenia z serii Nexus czy też często równoległe premiery nowej wersji Androida przyciągają wielu zainteresowanych samą platformą, ale także i przeciwników, którzy albo chcą zadrwić z rozwoju firmy albo najzwyklej w świecie sprawdzić, co to producent najpopularniejszego mobilnego systemu przygotował na kolejny rok.

 

Obecnie wszyscy oczekujemy Androida L, który najprawdopodobniej pojawi się oficjalnie na urządzeniach jako Lollipop pod niewiadomą jeszcze numeracją (zapewne 5.0). Wiemy doskonale, że Google już „za chwilę” powinno ujawnić tradycyjne jesienne nowości, w tym właśnie nowe oprogramowanie, które tradycyjnie zostanie przedstawione na nowym smartfonie lub tablecie z serii Nexus. W tym wypadku wiele mówi się, że to będzie Nexus 9 wyprodukowany przez HTC. Niestety, równoległej premiery Nexusa 6 nie powinniśmy się spodziewać, gdyż ten datowany jest dopiero na listopad. Mimo wszystko, niedługo Google także chce przedstawić nową wersję Android Wear (2.0), o której już pisaliśmy na naszym portalu. Co więcej? Firma z Mountain View najprawdopodobniej przypomni sobie o telewizji i przedstawi po raz kolejny swój punkt widzenia „SmartTV”, a więc Android TV w nowej odsłonie.

 

Wiele nowości, ale też wszystkie powyższe informacje to domniemania pochodzące od jednej z najpewniejszych osób. Mimo wszystko, sam Artem Russakovskii nie jest pewny tych wszystkich nowości, ale sugeruje, żeby zarezerwować sobie czas 15 października, gdyż właśnie wtedy ma się odbyć wielka konferencja Google. Na co najbardziej czekacie?

 

źródło: Google+


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x