samsung galaxy a3 a5 film

 

W ostatnich kilku tygodnia świat plotek zgromadzony wokół Samsunga skupia się głównie na nowej, nadchodzącej coraz szybciej serii smartfonów mających charakteryzować się świetnym wykonaniem i przeciętną specyfikacją. Dotychczas poznaliśmy dwa modele z tej rodziny, ale od początku było wiadomo, że w grze pojawi się jeszcze jedna propozycja.

 

Obecnie wiele wiemy na temat dwóch najmniejszych smartfonów z serii Galaxy A oznaczonych cyferkami 3 i 5. Nie są to demony wydajności, ale z pewnością metalowa obudowa i wyświetlacz SAMOLED sprawią, że znajdą się chętni na zakup takich urządzeń. Mimo wszystko jeżeli ktoś potrzebowałby jeszcze minimalnie większego smartfonu, a dokładniej rzecz biorąc to phabletu to najprawdopodobniej skusi się na Galaxy A7. Najprawdopodobniej zostanie on wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości FullHD – chociaż mówi się także i o HD (720p). Pozostała specyfikacja niestety nie jest wiadoma, ale patrząc, że tańszy model ma mieć Snapdragona 400 to można się spodziewać chociażby wyższej jednostki Qualcomma lub być może 64-bitowego serca od tego samego amerykańskiego producenta. To zdecydowanie oznaczałoby konkurencję dla nowych smartfonów HTC z serii Desire.

 

Niestety, nie ma róży bez kolców. Tak jak nie znamy ceny – mniejszy Galaxy A5 ma kosztować około 1450 złotych – to niestety plotki mówią, że Galaxy A7 będzie dostępny jedynie w ograniczonej ilości egzemplarzach i nie we wszystkich (typowych dla Samsunga) państwach. Tym samym w niewielu krajach w listopadzie będzie można nabyć największą propozycję z nowej rodziny. Jak to według Was wpłynie na postrzeganie nowej serii Koreańczyków?

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.