Lenovo Yoga Slim 7 już niedługo trafi do sprzedaży

Marcin Nic Marcin Nic Newsy

Wydaj się, że chiński producent nie zamierza zwalniać narzuconego przez siebie tempa. Do oferty Lenovo dołącza Yoga Slim 7, czyli kolejny laptop wyposażony w procesor AMD Ryzen 4000. Najwidoczniej producent zdecydował się na dobre wprowadzić procesory „Czerwonych” do swojej oferty laptopów. Jednak czym nowy przedstawiciel serii Yoga Slim zachęci użytkowników do kupna?

Lenovo Yoga Slim 7 to kolejny laptop chińskiego producenta, wyposażony w procesory AMD Ryzen

Lenovo Yoga Slim 7

Jak już wyżej wspomnieliśmy, laptop Lenovo Yoga Slim 7 wyposażony zostanie w najnowsze procesory AMD Ryzen 4000. Najdroższy wariant posiadać będzie na swoim wyposażeniu 8-rdzeniowy i 16-wątkowy procesor AMD Ryzen 7 4800U, który z pewnością zapewni wysoki komfort pracy. Oprócz niego w specyfikacji znalazło się również miejsce dla 16 GB pamięci RAM LPDDR4X w trybie Dual Channel, 512 GB dysku SSD oraz zintegrowanego układu graficznego Vega. Z wcześniejszych informacji wynika, że zastosowany w nowym APU od AMD iGPU wydajnościowo odpowiada dedykowanej karcie graficznej NVIDIA GeForce MX250. Nie jest to być może najwydajniejszy mobilny układ na rynku, ale zbliżona do niego moc z pewnością pozwoli na odpalenie mniej wymagających tytułów. Oprócz tego nowy laptop Lenovo Yoga Slim 7 wyposażony został w 14-calowy wyświetlacz Full HD.

Zobacz też: Wyciekły dane klientów MediaMarkt – wciąż można je znaleźć w Sieci

Lenovo zapewnia, że Yoga Slim będzie w stanie wytrzymać aż do 14 godzin na jednym cyklu ładowania baterii. Laptop wyposażony będzie w akumulator o pojemności 60,3 Wh, z możliwością szybkiego ładowania za pomocą technologii Rapid Charge Pro. Notebook otrzyma również głośniki wspierające przestrzenny format Dolby Atmos. Dzięki temu spokojnie będzie można na nim obejrzeć ulubiony film lub serial. Waga Yoga Slim 7 wynosi 1,4 kg lub 1,5 kg w przypadku wyboru dotykowego ekranu. Jeśli chodzi o porty łączności, to nowa propozycja od Lenovo ma sporo do zaoferowania. W chwili zakupu laptopa otrzymujemy dwa złącza USB 3.1 typu A Gen.2, 1x USB 3.1 typu C oraz HDMI 2.0. Nie zabrakło również miejsca dla czytnika kart pamięci SD oraz gniazda audio jack 3,5 mm. Ceny nowej propozycji Lenovo z AMD Ryzen serii 4000 będą rozpoczynały się od 850 dolarów. Przedsprzedaż laptopa rozpocznie się już 11 maja.

Źródło: Notebookcheck.net

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy