Odblokuj zaawansowane funkcje aparatu w swojej Motoroli bez roota!

Newsy

motorolamotox

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Android ma to do siebie, że jest otwarty na wszelkie modyfikacje i na co dzień wykorzystuje ten fakt ogromne grono zapaleńców, programistów jak i wielu zwykłych użytkowników zmieniając oprogramowanie na ulepszone, z wieloma dodatkowymi funkcjami. A co jeśli chcemy ulepszyć swojego smartfona, a nie chcemy zbytnio ingerować w system?

 

Taką właśnie możliwość dostali użytkownicy Motoroli. Jednemu z deweloperów na najpopularniejszym forum związanym z modyfikacjami udało się uzyskać dostęp do zaawansowanych ustawień aparatu fotograficznego, co automatycznie przekłada się na jakość zdjęć i filmów. Dotychczas taki zabieg był dostępny tylko i wyłącznie dla przerobionych już urządzeń z dojściem dla użytkownika do ustawień administratora systemu (tzw. root), a dzisiaj już bez problemu może to zrobić każdy posiadacz następujących Motoroli (niezależnie od rocznika): Moto E, Moto G, Moto G LTE oraz Moto X.

 

motorola moto e g x lte aparat modyfikacja

 

W takim razie, co należy zrobić, aby uzyskać „tryb manualny” w aplikacji aparatu? Nic prostszego, wystarczy zainstalować następująco aplikację: Klik! Nie należy się obawiać niczego, gdyż instaluje się ona obok standardowego programu do obsługi modułu aparatu i w razie problemów z jej działanie wystarczy tylko ją odinstalować.

 

Jak upatrujecie się na takie modyfikacje? Być może lepiej iść na całość i jeżeli już chcieć mieć nowe funkcje to od razu zmienić całe oprogramowanie?

 

 

źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x