motorolamotox

 

Android ma to do siebie, że jest otwarty na wszelkie modyfikacje i na co dzień wykorzystuje ten fakt ogromne grono zapaleńców, programistów jak i wielu zwykłych użytkowników zmieniając oprogramowanie na ulepszone, z wieloma dodatkowymi funkcjami. A co jeśli chcemy ulepszyć swojego smartfona, a nie chcemy zbytnio ingerować w system?

 

Taką właśnie możliwość dostali użytkownicy Motoroli. Jednemu z deweloperów na najpopularniejszym forum związanym z modyfikacjami udało się uzyskać dostęp do zaawansowanych ustawień aparatu fotograficznego, co automatycznie przekłada się na jakość zdjęć i filmów. Dotychczas taki zabieg był dostępny tylko i wyłącznie dla przerobionych już urządzeń z dojściem dla użytkownika do ustawień administratora systemu (tzw. root), a dzisiaj już bez problemu może to zrobić każdy posiadacz następujących Motoroli (niezależnie od rocznika): Moto E, Moto G, Moto G LTE oraz Moto X.

 

motorola moto e g x lte aparat modyfikacja

 

W takim razie, co należy zrobić, aby uzyskać „tryb manualny” w aplikacji aparatu? Nic prostszego, wystarczy zainstalować następująco aplikację: Klik! Nie należy się obawiać niczego, gdyż instaluje się ona obok standardowego programu do obsługi modułu aparatu i w razie problemów z jej działanie wystarczy tylko ją odinstalować.

 

Jak upatrujecie się na takie modyfikacje? Być może lepiej iść na całość i jeżeli już chcieć mieć nowe funkcje to od razu zmienić całe oprogramowanie?

 

 

źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.