LG szykuje się do pokazania swojego nowego ja, chociaż firma w dużej mierze już pokazała światu Velvet. Niedawno Koreańczycy przedstawili pełną specyfikację z grafikami prasowymi tego urządzenia, co wciąż sprawia, że niektórzy nie mogą wyrobić sobie opinii na temat tego modelu. W końcu nie widzieli go na żywo, ale to niejedyna przeszkoda. Mimo wszystko do Sieci trafił film, który prezentuje nowe urządzenia na żywo. Koniec z grafikami i wizualizacjami – spójrzmy na prawdziwy produkt.

LG Velvet przedwcześnie przyłapany na filmie i zdjęciach – wygląd na żywo

To, co od razu wyróżnia się, gdy spojrzymy na wygląd LG Velvet, to zdecydowanie większe ramki, aniżeli na materiałach prasowych. To naturalny zabieg dla wielu producentów, ale z drugiej strony też nie można narzekać. Velvet nie ma przesadnie dużo niewykorzystanej przestrzeni, podczas gdy spadające krople deszczu nadal wyglądają całkiem dobrze. Głównie dlatego, że nie wystają aż nadto ponad powierzchnię obudowy. Do tego potwierdziła się kompatybilność z etui z drugim wyświetlaczem. LG ewidentnie chce, aby Dual Screen stał się ich znakiem rozpoznawczym. Oczywiście sam wyświetlacz jest niemalże w proporcjach kinowych (20,5:9), co wyraźnie rzutuje na ogólny wygląd smartfona.

Zobacz też: Stadia stanie się kolejnym komunikatorem Google.

Na początku wspomniałem, że brak kontaktu z LG Velvet na żywo to niejedyna przeszkoda w ocenie tego smartfona. Drugą, wręcz główną jest brak informacji o cenie. Ta zapewne zostanie ujawniona wraz z ostateczną, oficjalną premierą, która prawdopodobnie odbędzie się 7 maja. Patrząc na powyższe zdjęcia, widać wyraźnie, że LG jest już gotowe do prezentacji swojego topowego średniaka.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.