Honda aktualizuje Androida w swoich samochodach do… Ice Cream Sandwich

Newsy

honda connect android ice cream sandwich

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Androida obecnie możemy znaleźć praktycznie na każdym kroku. Praktycznie każde elektroniczne urządzenie może być już przystosowane do obsługi przez Androida. Najlepszym przykładem jest interaktywna reklama w… tradycyjnych gazetach. Tym samym nikogo nie powinno dziwić, że także i w samochodach pojawia się „Robocik”.

 

Jednym z najpopularniejszych przykładów interaktywny centrów multimedialnych jest Connect stworzony przez Hondę przy współpracy z Nvidią toteż sercem takiego urządzenia jest oczywiście Android. Japończycy właśnie postanowili udoskonalić swój system i oto użytkownicy takich modeli jak Civic, Civic Tourer i CR-V mogą zaktualizować oprogramowanie do Ice Cream Sandwich, czyli patrząc po numerku: 4.0.4. Tak więc, jeżeli jesteście posiadaczami jednego z tych aut to już w Europie pojawiło się odpowiednie usprawnienie. Nowości? Póki co brak, ale zapewne Honda i Nvidia przyspieszyły działanie całego 7-calowego centrum, które jest opisywane jako intuicyjne, przypominające w obsłudze oczywiście smartfony i tablety.

 

Pamiętajmy jednak, że to raczej ostatnie chwile współpracy wyłącznie na linii Honda-Nvidia, gdyż do gry weszło na poważnie Google, które w przyszłym roku chce wprowadzić nowy system w postaci Android Auto o czym już kilka razy pisaliśmy na naszym portalu. Zanim spytam się jak oceniacie te innowację, obejrzyjcie film prezentujący dosyć niecodzienną sytuację w tej klasie samochodów do jakiej należy Infiniti:

 

 

A teraz właściwe pytanie: Android w samochodach ma sens i przyszłość?

 

 

źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x