Flagowa Nokia nadal wzbudza wiele emocji. Mimo że firma po świetnym starcie gdzieś zgubiła swój zapał, a po drodze pojawiły się problemy z samymi urządzeniami, tak nadal Nokia 9.3 PureView ma wysoko postawioną poprzeczkę. Wciąż czekamy, że HMD Global uda się wskrzesić ducha firmy sprzed lat, ale bez popełnianych błędów. O ile o samym smartfonie na razie dowiadujemy się z pobieżnych plotek, tak do Sieci trafiła wizja wyglądu Nokii 9.3 PureView, która ewidentnie może się podobać.

Wizja wyglądu Nokii 9.3 PureView, czyli zbierzmy wszystko, co najlepsze

Jak sami widzicie, Lumia w nowym wydaniu. Właściwie to już Nokia N9 rozpoczęła taką modę, ale naturalnie to smartfony z Windows Phone ją wypromowały. Szczególnie gdy spojrzymy na okrągłą wyspę z aparatami – Nokia Lumia 1020 pełną gębą, ale w nowym wydaniu. Pojawia się 5 obiektywów, które już możemy się domyślać, że będą w nowoczesnym wydaniu. Do tego dołóżmy aparat do selfie ukryty w wyświetlaczu i kreuje się naprawdę ciekawa wizja. Kluczową rolę odgrywa także kolor, który nie jest spotykany w dzisiejszych smartfonach Nokii z wyższej półki. Dominują miedź i różne odcienie błękitu, więc to kolejny punkt, który Finowie mogliby wziąć pod uwagę.

Zobacz też: Obejrzelibyście film o Simsach i SimCity?

Co jest w tym wszystkim najgorsze? Tylko to, że mamy do czynienia z wizją tego, jak mogłaby wyglądać Nokia 9.3 PureView. Autorzy powyższych materiałów wzięli na warsztat to, co mówi się w plotkach o tym smartfonie oraz zamieścili to w obudowie, którą wypromowały topowe modele z serii Lumia. Czy HMD Global faktycznie pójdzie w tym kierunku? Na to pytanie niestety nie możemy jeszcze odpowiedzieć. Przewidywana premiera urządzenia ma mieć miejsce jesienią, więc mamy jeszcze sporo czasu na poznawanie plotek i przecieków.

Źródło: letsgodigital

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.