lguplus-truehd-550x310

 

Obecnie w Sieci najwięcej mówi się o nadchodzących smartfonach HTC, takich jak Vigor i Runnymede/Bass oraz o nadciągającym Nexusie Prime. LG nie chce, by konsumenci o nim zapomnieli przy szukaniu potencjalnego przyszłego urządzenia i szykuje coś specjalnego do zawojowania najwyższej półki cenowej.

Nadchodzący flagowy model koreańskiego producenta ma się okazać sensacją i sprawić, by konkurencja poczuła duże zagrożenie. Smartfon znany obecnie jako LG U+ zostanie wyposażony w ekran AH-IPS 4,5″ o rozdzielczości 1280×720, który podobno przebija Super AMOLED HD pod niemal każdym względem i ma gwarantować niespotykaną dotąd jakość obrazu. Pod maską ukryty będzie dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S3 o taktowaniu 1.5 GHz wspierany przez 1 GB RAM. Wspomina się też obsługę standardu LTE o prędkości przesyłu danych do 75 Mbps, a grubość obudowy nieznacznie przekroczy granicę 10 mm.

Co sądzicie o takiej propozycji, czy LG ma szansę na osiągnięcie sukcesów w najwyższej klasie smartfonów? Podzielcie się tym z nami w komentarzach.

źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.