HTC chce konkurować z GoPro za pomocą ReCamera – czym jest ten dziwoląg?

Newsy

gopro hero 3+ black edition

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

HTC od dłuższego czasu – coraz skuteczniej – wraca na dobre tory. Jeszcze kilka miesięcy temu wiele mówiło się o tym, że Tajwańczycy mogą zostać wykupieni jak Motorola lub po prostu zbankrutować. Jednak okazuje się, że ten producent może pozwolić sobie na naprawdę śmiałe projekty.

 

Jeżeli myślimy o wyczynowych kamerach to z pewnością na myśl przychodzi nam GoPro, które praktycznie w swojej klasie jest bezkonkurencyjne, a na pewno najbardziej znane za sprawą ogromnej ilości reklam i wszelkiego promowania przez osoby trzecie. Jeszcze niedawno najlepszym modelem w ofercie był Hero 3+ Black Edition, ale firma już wprowadziła następcę w postaci Hero 4. Najprawdopodobniej HTC chce pokazać co potrafi właśnie tej starszej kamerce za pomocą swojej wizji ekstremalnych wideo-rejestratorów.

 

htc recamera 1 htc recamera 2

 

Widoczne powyżej urządzenie to ReCamera i póki co niewiele o nim wiemy. Z dotychczas nieoficjalnie ujawnionych informacji wiemy, że matryca ma 16 MPx, a kąt widzenia „oka” ma wynosić 170 stopni. Interesujące parametry, ale czysto technicznie słabsze od oferowanych przez GoPro (ilość pikseli nie ma większego znaczenia).

 

W takim razie, czy HTC ze swoją marką wyrobioną na rynku smartfonów jest w stanie wybić się ponad konkurencje? Być może ReCamera będzie zachwycać ceną, a pamiętajmy, że Hero 3+ Black Edition wyczynowa od GoPro kosztuje 1400 złotych. Korzystacie z tego typu urządzeń?

 

 

źródło: G4G


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x