Darmowe telewizory dla nabywców tabletu od Sony

Newsy

Sony-Tablet-S-UK-launch-Bravia-TV

W świecie mało oryginalnych tabletów bardzo ciężko się wybić ponad szary tłum. Niektóre urządzenia chcą być najcieńsze, inne posiadać większy dysk, a Sony stawia na niezwykły design.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Tablet P jest pierwszym popularnym składanym tabletem; składa się z dwóch 5,5-calowych ekranów. Po złożeniu bez problemu zmieści się do kieszeni marynarki lub damskiej torebki.

Tablet S zainspirowany był kształtem złożonej gazety, co zapewnić ma większą ergonomię, między innymi przez lepsze wyważenie urządzenia, dzięki czemu możemy je bezproblemowo trzymać w jednej ręce. Do mnie ten design bardzo trafia, inni producenci też powinni pomyśleć o tym elemencie.

Ale Sony obawia się, że to może nie wystarczyć, aby w Wielkiej Brytanii osiągnąć sukces na miarę Samsunga Galaxy Tab 10.1. Japoński koncern nie skupia się wyłącznie na urządzeniach mobilnych, więc próbuje pomóc szczęściu, oferując… darmowe telewizory.

Dzisiaj, pierwsze sto osób, które zakupiły Tablet S w sklepie Currys i PC World przy Tottenham Court Road otrzymało gratis 32-calowy Sony Bravia. Podobna promocja miała miejsce w Birmingham, ale tam ‚tylko’ 10 klientów otrzymało prezent. Oferta była bardzo zachęcająca – telewizor jest warty tyle samo, co sam tablet w wersji 16 GB.

Szkoda, że w Polsce najprawdopodobniej nie doczekamy się podobnych akcji, na pewno zachęciłyby one wiele osób do zakupu.

Ciekawe jednak, dlaczego Sony nie poszedł na rekę także chętnym na rozkładane urządzenie? Czyżby w tej kwestii był pewny swojego sukcesu?

źródło: unwiredview.com

 

Tottenham Court Road


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x