ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Darmowe telewizory dla nabywców tabletu od Sony

Autor: Michał Brzeziński Kategoria: Newsy
Sony-Tablet-S-UK-launch-Bravia-TV

W świecie mało oryginalnych tabletów bardzo ciężko się wybić ponad szary tłum. Niektóre urządzenia chcą być najcieńsze, inne posiadać większy dysk, a Sony stawia na niezwykły design.

Tablet P jest pierwszym popularnym składanym tabletem; składa się z dwóch 5,5-calowych ekranów. Po złożeniu bez problemu zmieści się do kieszeni marynarki lub damskiej torebki.

Tablet S zainspirowany był kształtem złożonej gazety, co zapewnić ma większą ergonomię, między innymi przez lepsze wyważenie urządzenia, dzięki czemu możemy je bezproblemowo trzymać w jednej ręce. Do mnie ten design bardzo trafia, inni producenci też powinni pomyśleć o tym elemencie.

Ale Sony obawia się, że to może nie wystarczyć, aby w Wielkiej Brytanii osiągnąć sukces na miarę Samsunga Galaxy Tab 10.1. Japoński koncern nie skupia się wyłącznie na urządzeniach mobilnych, więc próbuje pomóc szczęściu, oferując… darmowe telewizory.

Dzisiaj, pierwsze sto osób, które zakupiły Tablet S w sklepie Currys i PC World przy Tottenham Court Road otrzymało gratis 32-calowy Sony Bravia. Podobna promocja miała miejsce w Birmingham, ale tam 'tylko’ 10 klientów otrzymało prezent. Oferta była bardzo zachęcająca – telewizor jest warty tyle samo, co sam tablet w wersji 16 GB.

Szkoda, że w Polsce najprawdopodobniej nie doczekamy się podobnych akcji, na pewno zachęciłyby one wiele osób do zakupu.

Ciekawe jednak, dlaczego Sony nie poszedł na rekę także chętnym na rozkładane urządzenie? Czyżby w tej kwestii był pewny swojego sukcesu?

źródło: unwiredview.com

Tottenham Court Road

Sprawdź najnowsze wpisy