oppo n3 premiera

 

 

 

Jeżeli Oppo ma zamiar zaprezentować nowe urządzenie to z pewnością możemy spodziewać się wielu zapowiedzi zdradzających poszczególne elementy danego smartfonu. W przypadku nadchodzącego następcy N1, obecnie zdecydowanie więcej poznaliśmy nieoficjalnych informacji niż tych prosto od producenta, co w tym wypadku jest naprawdę odmienną sytuacją.

 

W takim razie zbierzmy wszystkie doniesienia na temat charakterystycznego obracanego aparatu, który najprawdopodobniej będzie wyróżnikiem modeli z literką „N” od Oppo. W przypadku N3 mamy obecnie trzy możliwości do wyboru. Oczywiście wszystkie są nieoficjalne, przedstawione na renderach stworzonych najprawdopodobniej przez osoby trzecie, niezwiązane z chińską firmą. W takim razie zobaczcie jakie propozycje pojawiły się w Internecie, od najstarszej:

 

oppo n3 22222oppo n3 11111 oppo n3 3333

 

Pierwsza wizja wydaje się niepraktyczna ze względu na nieszablonową obudowę, a druga z kolei niejako nawiązuje do pierwowzoru, a więc N1. Z kolei najświeższa propozycja wydaje się najbardziej innowacyjna – wysuwany moduł aparatu z boku urządzenia? Bardzo interesujący pomysł, ale czy praktyczny, wygodny i trwały? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po premierze Oppo N3 pod warunkiem, że właśnie ta grafika nawiązuje do nadchodzącego smartfonu.

 

Według Was która propozycja z powyższych trzech jest najlepsza? Czy być może wolicie zostać przy standardowym rozłożeniu, nieruchomych, dwóch modułach?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.