Jaki sposób rotacyjnego aparatu wybierze Oppo? Różne rendery modelu N3, różne patenty

Newsy

oppo n3 premiera

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

 

Jeżeli Oppo ma zamiar zaprezentować nowe urządzenie to z pewnością możemy spodziewać się wielu zapowiedzi zdradzających poszczególne elementy danego smartfonu. W przypadku nadchodzącego następcy N1, obecnie zdecydowanie więcej poznaliśmy nieoficjalnych informacji niż tych prosto od producenta, co w tym wypadku jest naprawdę odmienną sytuacją.

 

W takim razie zbierzmy wszystkie doniesienia na temat charakterystycznego obracanego aparatu, który najprawdopodobniej będzie wyróżnikiem modeli z literką „N” od Oppo. W przypadku N3 mamy obecnie trzy możliwości do wyboru. Oczywiście wszystkie są nieoficjalne, przedstawione na renderach stworzonych najprawdopodobniej przez osoby trzecie, niezwiązane z chińską firmą. W takim razie zobaczcie jakie propozycje pojawiły się w Internecie, od najstarszej:

 

oppo n3 22222oppo n3 11111 oppo n3 3333

 

Pierwsza wizja wydaje się niepraktyczna ze względu na nieszablonową obudowę, a druga z kolei niejako nawiązuje do pierwowzoru, a więc N1. Z kolei najświeższa propozycja wydaje się najbardziej innowacyjna – wysuwany moduł aparatu z boku urządzenia? Bardzo interesujący pomysł, ale czy praktyczny, wygodny i trwały? Odpowiedzi na te pytania poznamy dopiero po premierze Oppo N3 pod warunkiem, że właśnie ta grafika nawiązuje do nadchodzącego smartfonu.

 

Według Was która propozycja z powyższych trzech jest najlepsza? Czy być może wolicie zostać przy standardowym rozłożeniu, nieruchomych, dwóch modułach?

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x