Panasonic obiera kurs na biznesową klientelę

Newsy

toughbook2

Kolejnym graczem walczącym o uznanie biznesowych klientów będzie Panasonic. Firma wypuszcza na rynek ciekawy, 10-calowy tablet, który dookoła ekranu ma obudowę przypominającą nieco pancerną fortecę. Tym razem producent od razu oznajmia, że na pokładzie tego sprzętu znajdzie się miejsce dla modemu 3G/4G. Z pewnością ucieszy to internetowych fanów. Model nosi nazwę Thoughbook i skoro producent zapewnia, to z pewnością znajdą się chętni na ekstremalne testowanie wytrzymałości tabletu.
toughbook1toughbook1

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Całkiem sensownym rozwiązaniem wydaje się być zastosowanie technologii, która pozwoli na rozpoznanie odręcznego pisma i to bez konieczności używania specjalnego stylusa. Wydaje się, że do tej pory jeszcze nikt nie pokusił się o podobne rozwiązanie. Tablet został wyposażony w dwie kamery, niestety, na chwilę obecną nie poznaliśmy dokładnych specyfikacji. Panasonic podaje, że bateria ma zapewnić aż 8-godzinną pracę urządzenia. Niepokojąco z kolei brzmią pierwsze plotki dotyczące liczby portów w tablecie, która ma być zaskakująco niska. Plotkom jednak nie powinno się wierzyć, dlatego zaczekajmy cierpliwie na oficjalne informacje.

źródło: Ubergizmo 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x