ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Nadchodzące HTC z bardziej muzycznymi nazwami?

Autor: Michał Mynarski Kategoria: Newsy
HTC-Bass-Runnymede

Nawiązana współpraca HTC z Beats Audio co chwila przynosi nam nowinki i ciekawostki dotyczące nadchodzących urządzeń tajwańskiego producentwa. Po ciekawie zapowiadającej się nowej wersji Sensation, pora na inne maszynki – Bliss i Runnymede. 

O Bliss na łamach naszego portalu już mogliście poczytać, jednak tym razem poniższe zdjęcie prezentuje urządzenie w nowych barwach. I to dosłownie, gdyż smartfon pozbył się zielonego koloru obudowy i teraz widizmy go w eleganckiej bieli. Do tego zmieniono mu nazwę – jak donosi portal htcinside od dzisiaj jest to HTC Rhyme. Na zdjęciu widzimy znów znane nam Sense 3.5, które wygląda na bardziej minimalistyczne i stonowane. Na widżecie pogody widnieje Singapur i data 20 września (tego dnia w Nowym Jorku odbywa się konferencja HTC). Czy możemy się wtedy spodziewać oficjalnego potwierdzenia? 

Druga informacja dotyczy HTC Runnymede, który prawdopodobnie zostanie przemianowany na Bass. Takie wnioski można wysnuć z informacji na stronie jednego ze sprzedawców w Wielkiej Brytanii (Handtec), który umieścił smartfon o wyglądzie i specyfikacji Runnymede w bazie. Niestety nie wiemy nic o cenie ani o zapowiedzi czy premierze. 

I o ile HTC Bass jest urządzeniem, które zostanie wyposażone w słuchawki stworzone przy współpracy z Beats Audio, to nie wiemy czy w przypadku Rhyme zmiana nazwy jest zapowiedzią podobnego zabiegu, czy tylko chwytem marketingowym. 

htc_rhyme
źródło: phandroid, eurodroid, htcinside 

Sprawdź najnowsze wpisy