Samsung Galaxy M21 to średniopółkowy smartfon, który został oficjalnie zaprezentowany w połowie marca. Urządzenie przyjęto wprost kapitalnie, bo w swojej półce cenowej oferuje naprawdę wiele, w tym baterię o kolosalnej pojemności 6000 mAh. Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że Galaxy M21 trafi do naszego kraju. Dziś poznaliśmy jego polską cenę. Mogło być znacznie gorzej.

Polska cena Galaxy M21 jest naprawdę niezła – smartfon można już zamawiać

Samsung Galaxy M21

Nie tak dawno temu Samsung potwierdził, że Galaxy M21 trafi do Polski na przełomie kwietnia i maja. Firma dotrzymała słowa, bo średniopółkowiec jest już dostępny m.in. w sieci RTV EURO AGD. Kwota, jaką trzeba za niego zapłacić, wynosi dokładnie 999 złotych, co jest naprawdę niezłą ceną.

Zobacz także: [Promocje dnia] Nokia 6.2, PNY GeForce RTX 2060 SUPER Dual Fan, Sony WF-1000XM3 i więcej w świetnych cenach!

Dla przypomnienia: Samsung Galaxy M21 jest napędzany przez procesor Samsung Exynos 9611. Podzespołowi towarzystwa dotrzymują 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej, którą można dodatkowo rozszerzyć aż do 512 GB za pomocą karty microSD. Na pleckach smartfona zamontowano potrójny aparat, a prawdziwą wisienką na torcie jest tutaj ogromny akumulator o pojemności 6000 mAh, który oszczędnym użytkownikom powinien bez problemu wystarczyć na dwa dni pracy.

Kup Samsunga Galaxy M21:

Źródło: RTV EURO AGD

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.