Xbox Game Pass to usługa Microsoftu, która w zamian za niewielką opłatą każdego miesiąca, oferuje dostęp do szerokiej bazy bardzo ciekawych gier zarówno na Xboxie One, jak i PC. Cena subskrypcji jest bardzo przystępna w porównaniu do tego, co otrzymujemy w zamian, więc nic dziwnego, że Xbox Game Pass jest prawdziwym hitem. Dziś Microsoft pochwalił się liczbą subskrybentów swojej lubianej usługi.

Microsoft ujawnił liczbę subskrybentów Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass zadebiutował w 2017 roku i niemal od razu zdobył ogromne zainteresowanie. W Polsce wersja na PC kosztuje 18,99 zł miesięcznie, a na konsole – 40 zł każdego miesiąca. W porównaniu do liczby gier, do których w zamian otrzymujemy dostęp, są to naprawdę niskie kwoty. Podobnie jak ja myśli aż ponad 10 milionów osób, bo właśnie tyle ludzi regularnie płaci za dostęp do usługi Microsoftu, czym firma się teraz pochwaliła.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Nokia 3.1 Plus, Philips ActionFit TASH402BK/00 i więcej w świetnych cenach!

Nie da się ukryć, że taka liczba robi ogromne wrażenie. Przy okazji dowiedzieliśmy się także, że Xbox Live ma prawie 90 milionów aktywnych użytkowników, a Project xCloud setki tysięcy w siedmiu krajach. Pandemia koronawirusa doprowadziła do ogromnego wzrostu zainteresowania usługami cyfrowymi, na czym Microsoft wydaje się korzystać – oferowane przez firmę produkty cieszą się coraz większym wzięciem. A wy subskrybujecie Xbox Game Pass, czy założenie gier jako usługi do was nie przemawia? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.