galaxy buds nowe funkcje

Galaxy Buds otrzymały nowe funkcje. Zadowoleni będą m.in. użytkownicy Spotify

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Samsung udoskonala swoje bezprzewodowe słuchawki – Galaxy Buds otrzymały właśnie nowe funkcje. Stało się to za sprawą udostępnionej aktualizacji oprogramowania. Użytkownicy Galaxy Buds mogą korzystać z rozwiązań, które dotychczas były zarezerwowane dla posiadaczy droższego modelu słuchawek (Galaxy Buds+).

Nowe funkcje Galaxy Buds – na co pozwalają?

Pierwsze z rozwiązań, które przyniosła aktualizacja, to Microsoft Swift Pair. Dzięki niej można w prosty sposób parować słuchawki z komputerem, na którym jest zainstalowany system Windows. Taka funkcja może okazać się przydatna np. podczas wideokonferencji.

galaxy buds nowe funkcje

Kolejna nowość, którą przyniosła aktualizacja od Samsunga, to automatyczna opcja Ambient Sound. Ma ona pozwolić użytkownikowi korzystanie ze słuchawek, jednocześnie nie tracąc kontaktu ze światem zewnętrznym. Podczas korzystania z Galaxy Buds powinniśmy mieć możliwość usłyszenia wszystkiego, co dzieje się dookoła. Ambient Sound działa również podczas korzystania z tylko jednej słuchawki w danym momencie. Ostatnia nowość, o której poinformował Samsung, powinna zadowolić użytkowników aplikacji Spotify. Po dotknięciu i przytrzymaniu słuchawki Spotify automatycznie się uruchomi i rozpocznie odtwarzanie w miejscu, gdzie ostatnio zostało przerwane. Ponowne dotknięcie i przytrzymanie słuchawki sprawi natomiast, że rozpocznie się odtwarzanie automatycznie przygotowanej przez Spotify playlisty dobranej pod gusta użytkownika. Domyślamy się, że może chodzić o playlistę Daily Mix, ponieważ spełnia ona kryterium podane przez Samsunga i u poszczególnych użytkowników Spotify zawiera inne utwory.

Czytaj także: Nowe Galaxy Buds wyglądają dziwnie, ale mają sens

Słuchawki Galaxy Buds trafiły na rynek w zeszłym roku. Otrzymali je, chociażby klienci, którzy kupili najnowszy wtedy flagowy telefon Samsunga (Galaxy S10) w przedsprzedaży. Obecnie Galaxy Buds można kupić w polskich sklepach za ok. 500 zł. Ich deklarowany czas pracy wynosi do 6 godzin, a zasięg – 10 metrów.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy