ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei P40 Pro smartfony z hms urzadzenia huawei mobile services

Tidal HiFi za darmo na pół roku – Huawei wkracza z kolejną promocją

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Tidal HiFi za darmo na pół roku dla posiadaczy modeli Huawei P40, P40 Pro oraz P40 Lite E, to kolejna promocja producenta. Wcześniej Huawei oferował m.in. vouchery do swojej usługi VOD, czyli Huawei Video, a teraz przyszła pora na muzykę. Widać, że firma wie, w jakie struny uderzyć, by zaciekawić swoich użytkowników. Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Tidal za darmo na Huawei

Tidal za darmo dla posiadaczy Huawei
Fot. Huawei P40 Pro

Tidal HiFi za darmo na pół roku to kolejny krok Huawei do tego, by zachęcać do korzystania z AppGallery. Z samej promocji mogą jednak skorzystać tylko posiadacze konkretnych urządzeń, ale to chyba nikogo nie dziwi. Co więc muszą zrobić, żeby dostać dostęp do Tidal na pół roku? Po pierwsze muszą być zalogowani przez Huawei ID na swoim smartfonie, a następnie muszą wejść do aplikacji Member Center. Ta powinna być domyślnie zainstalowana na ich urządzeniu (z wyjątkiem modelu Huawei P40 Lite E, gdzie należy ją pobrać z AppGallery).

Następnie należy kliknąć zamieszczony w aplikacji banner promocyjny TIDAL HiFi, gdzie odbierze się specjalny kupon. Ten będzie uprawniał do skorzystania z 6-miesięcznej subskrypcji na usługę, a należy go wpisać na stronie dostarczyciela. Oczywiście trzeba też założyć konto na Tidal oraz posiadać u siebie aplikację, ale to dość oczywiste. Sam kupon można będzie zrealizować do 31 grudnia tego roku, ale warto tutaj dodać, że liczba takich kuponów jest ograniczona. Promocja trwać ma od 30 kwietnia do 30 maja. Warto więc się pośpieszyć, jeżeli jest się posiadaczem flagowców od Huawei.

Zobacz też: PS Plus na maj nie zachwyca i to mało powiedziane

Tidal to spora konkurencja dla Spotify, więc coś, co powinno spodobać się każdemu miłośnikowi muzyki. Zresztą, rzeczy za darmo zawsze cieszą.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy